У Запоріжжі пройшов «Спортивний Калейдоскоп»

Спортивне свято відбулося в центрі дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми це місто».

На призовий грант центр придбав новий туристичний і спортивний інвентар для дітей.

Під час свята дітей розділили на команди для проходження конкурсів. На «Спортивному калейдоскоп» діти проходили смуги перешкод, брали участь у театралізованих виставах, взяли участь в музичному концерті і безпрограшній лотереї.

На жаль, наші діти люблять проводити вільний час, занурившись в гаджети, соцмережі та ігри. Все рідше їх можна побачити на дитячих майданчиках і у дворах, де б вони займалися активними видами спорту. Проект «Ми – це місто» від комбінату «Запоріжсталь» дає можливість дітям Запоріжжя розвиватися і спілкуватися з однолітками. Ми бачимо, скільки тут емоцій, спілкування між дітьми, обміну досвідом. Все це дуже потрібно. Я дуже б хотів, щоб наші діти розуміли, що живе спілкування дуже важливо для дружби. Сподіваюся, що юні запорожці почнуть частіше проводити час з друзями, відмовляючись від гаджетів, – зазначив молодіжний лідер комбінату «Запоріжсталь» Сергій Ільченко.

Menu