ЗАКОНОДАВЧІ АКТИ

Законодавство в сфері теплоенергетики

Діяльність в сфері виробництва та постачання теплової енергії регулюється такими основними актами законодавства:

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про теплопостачання»

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 серпня 2019 р. № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії»

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 3 жовтня 2007 р. № 1198 «Про затвердження Правил користування тепловою енергією»

ПОСТАНОВА НКРЕКП № 308 від 22.03.2017 р. «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання»

ПОСТАНОВА НКРЕКП від 25.06.2019р. № 1174 «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання»

ПОСТАНОВА НКРЕКП від 01.08.2017 р. № 991 «Про затвердження Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках»

 

Menu