НАДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО ЗАГРОЗУ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ ТА ЇХ РОЗГЛЯД

Для надання повідомлення про загрозу електробезпеки необхідно зателефонувати за номером телефону (061) 218-30-06, (061) 218-25-71 або надіслати листа електронною поштою на адресу: gennadiy.gomenko@zaporizhstal.com, nadezhda.voloboeva@zaporizhstal.com .
При цьому в темі звернення обов’язково зазначається «Загроза електробезпеки».
1. Заборонено доторкатися до дротів, ізоляція яких ушкоджена, користуватись зіпсованими вимикачами, розетками та вилками; витягати за шнур вилку з розетки.
2. Заборонено вставляти в розетку сторонні предмети, бавитись з електроприладами. Можна отримати ураження електричним струмом.
3. Заборонено залишати ввімкнені в мережу електроприлади, коли ними не користуєшся або ідеш з дому. Може статись коротке замикання, і, як наслідок — пожежа.
4. Заборонено витирати електроприлади, розетки та вимикачі мокрою чи вологою ганчіркою, коли вони ввімкнені в електромережу. Можна бути ураженим електричним струмом.
5. Заборонено наливати воду в електрочайник, кавоварку, якщо вони ввімкнені в електромережу. При одночасному дотику до ввімкненого приладу і водопровідного крану, можна бути ураженим електричним струмом.
6. Заборонено торкатись будь-яких заземлених частин в помешканні (труби, батареї, опалення), переносячи ввімкнені електроприлади.
7. Заборонено затискати електропроводи дверима, віконними рамами; необхідно слідкувати, щоб проводи не потрапляли під ніжки столів та стільців. Адже провід може пошкодитись і призвести до ураження електричним струмом.
8. Заборонено самостійно розбирати та ремонтувати електроприлади. Цим мають займатися професіонали. Можна замінити лампочку, яка перегоріла в світильнику, але перед цим необхідно вимкнути світильник з електромережі.
9. Заборонено виносити на вулицю ввімкнені в електромережу електроприлади. По-перше, на вулиці підвищена вологість, а вода — це хороший провідник; а по-друге — якщо ізоляція на приладі ушкоджена, то стоячи на землі і торкнувшись до будь-якої металевої частини приладу, можна бути ураженим електричним струмом.
10. Придбавши нові електроприлади, слід уважно прочитати інструкцію і чітко її дотримуватись.
У разі загоряння електроприладів викликайте пожежну службу за телефоном “101”. Будьте обережні! Пам’ятайте ці правила! Бережіть своє життя та життя ваших близьких!

Menu