ЗАПОРІЖСТАЛЬ СЬОГОДНІ

ПАТ «Запоріжсталь», спільне підприємство Групи Метінвест – комбінат з повним металургійним циклом. Спеціалізація «Запоріжсталі»— високоякісний гарячекатаний рулон і лист, холоднокатаний лист, рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, товарний чавун, товарні сляби.

Комбінат постачає продукцію до понад 50 країн світу, забезпечуючи валютні надходження до економіки України. Основними споживачами продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники побутової техніки.

Проєктні потужності комбінату «Запоріжсталь» дозволяють виробляти близько 4,2 млн тонн чавуну, 4 млн ​​тонн сталі, 3,7 млн ​​тонн гарячого прокату, 1,2 млн тонн холодного прокату.

За 90 років свого існування комбінат «Запоріжсталь» виробив: 256 млн тонн чавуну, 274 млн тонн сталі , 214 млн тонн прокату.

«Запоріжсталь» стабільно працює, впроваджує проєкти екологічної модернізації виробничих потужностей. З 2012 року в екологічну модернізацію «Запоріжсталі» інвестовано понад 16 млрд гривень. Найбільші з реалізованих проєктів – екологічна реконструкція аглофабрики, модернізація доменних печей з установкою сучасних аспіраційних систем ливарних дворів і бункерної естакади, будівництво єдиної в Україні лінії солянокислотного травлення в цеху холодної прокатки, введення в експлуатацію комплексу повернення промислово-зливових стоків тощо.

«Запоріжсталь» є бюджетоутворюючим підприємством для регіону, одним з найбільших донорів бюджету.  «Запоріжсталь» – драйвер сталого розвитку в Запорізькому регіоні. За підтримки підприємства в у Запоріжжі втілюються проєкти з культури, освіти, спорту, патріотичного виховання, благоустрою, волонтерства. Попри всі труднощі, викликані повномасштабним вторгненням рф, «Запоріжсталь» залишається однією з опор Сил оборони України та Запорізького регіону. Наша гордість – професіональна команда, де поважають виробничі династії та цінують внесок кожного у спільну справу.

ІСТОРІЯ

В 2017 році громадська екологічна ініціатива «Врятуємо Дніпро разом!», що реалізується ПАТ «Запоріжсталь» спільно з Національним заповідником «Хортиця», Запорізької обласною організацією товариства рибалок та мисливців і федерацією підводного полювання, дайвінгу та рибальства, стала переможцем конкурсу «BestinCSR» ділового журналу «Стійкий бізнес». За підсумками голосування читачів журналу та експертного співтовариства екологічна акція комбінату визнана кращою громадською ініціативою в Україні.

20 травня 2017 року у відділенні жерсті цеху холодної прокатки № 1 ПАТ «Запоріжсталь» відбувся перший етап відкритого Кубка України з дрон-рейсингу Zaporizhstal Dron Racing CUP 2017. Організатором змагань виступила ліга дронів України Rotor GP Ukraine, генеральним партнером заходу став комбінат «Запоріжсталь».

У 2017 році у Запоріжжі в рамках реалізації реформи охорони здоров’я в Україні відкрито Запорізький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. ПАТ «Запоріжсталь» в рамках програми соціального партнерства направив на створення Запорізького обласного центру 12 млн гривень.

У 2017 році «Запоріжсталь» впроваджує практику ремоторизації маневрових тепловозів як ефективну міру продовження терміну експлуатації власного локомотивного парку, в складі якого 80 тепловозів.

5 жовтня 2017 року на комбінаті відкрито інноваційний центр навчання «Кампус». ПАТ «Запоріжсталь» переходить на якісно новий рівень навчання співробітників підприємства методології та інструментів Бережливого підприємства.

5 листопада 2017 вперше в Запоріжжі за підтримки «Запоріжсталі» відбувся масштабний Zaporizhstal Half Marathon 2017, загальна кількість учасників з усієї України та інших країн склала 1500 осіб.

«Запоріжсталь» завершив роботи з докорінного відновлення доменної печі №3, агрегат введено в експлуатацію. Комбінат «Запоріжсталь» першим в Україні створив інтелектуальну модель доменної печі, яка підвищила ефективність реконструкції, скоротив терміни робот втричі з 2 років до 8 місяців.  ДП №3 отримала нову систему аспірації, яка забезпечує очистку викидів від пилу на рівні 20 мг/м3. При будівництві використовувався метод великовузлового складання елементів печі.

18 грудня 2017 року комбінат «Запоріжсталь» закупив сучасний реанімобіль невідкладної допомоги пацієнтам Запорізької дитячої багатопрофільної лікарні № 5.

У квітні 2018 року «Запоріжсталь» Групи Метінвест завершив важливий екологічний проєкт – модернізацію газоочисних систем агломашин №1-6. Інвестиції в реалізацію проєкту перевищили 1,2 млрд гривень.

28 травня 2018 року в м. Запоріжжі за підтримки «Запоріжсталі» вперше відбулося масштабне спортивне сімейне свято «Яскравий Забіг».

В червні 2018 року «Запоріжсталь» відповідно до програми технологічної модернізації виробничого обладнання виконав капітальний ремонт 2-го розряду з елементами модернізації доменної печі № 5. Фінансування капітального ремонту склала понад 200 млн гривень.

28 жовтня 2018 року в Запоріжжі відбувся 2nd Zaporizhstal Half Marathon. Організатором виступила компанія Run Ukraine за підтримки титульного спонсора комбінату «Запоріжсталь». У напівмарафоні взяли участь понад 1 700 осіб, підтримали бігунів більше 5 000 вболівальників.

У день свого 85-річного ювілею, 16 листопада 2018 року комбінат «Запоріжсталь» отримав підтвердження про встановлені рекорди, зареєстровані в Національному проєкті рекордів України. Це будівництво доменної печі №3 і реалізація громадської екологічної ініціативи «Врятуємо Дніпро разом!».

У березні 2019 року «Запоріжсталь» у межах програми екологічної модернізації підприємства ввів в експлуатацію сучасний комплекс перехоплення промислово-зливових стоків. Це дозволяє скоротити скидання промислових вод у Дніпро на 5 млн. м3 на рік. Інвестиції в проєкт становили 58,5 млн гривень.

У липні 2019 року «Запоріжсталь» завершив роботи з будівництва нової дороги Північне шосе, яка з’єднала Заводський район з центром міста. Нова дорога повністю відповідає сучасним стандартам будівництва та сертифікована Державною архітектурно-будівельною інспекцією України. Північне шосе побудовано без залучення бюджетних коштів, на проєкт підприємство направило 220 млн гривень.

7 липня 2019 року в Запоріжжі відбувся наймасовіший в Україні «Яскравий заплив» через Дніпро, організований за підтримки генерального партнера спортивного свята комбінату «Запоріжсталь». У заході взяли участь близько 1 000 спортсменів – професіоналів та аматорів .

15 вересня 2019 року в Запоріжжі за підтримки комбінату відбулися масштабні велозмагання «Сталевий кубок». Сумарно в шосейній і крос-кантрі гонці взяли участь понад 2 000 осіб.

В 2019 році «Запоріжсталь» реконструював два футбольних поля на тренувальній базі дитячої юнацької спортивної школи «Металург».

У березні 2020 року В Україні ввели карантин через пандемію коронавірусу. Створений на підприємстві оперативний штаб по боротьбі з коронавірусом на підставі рекомендацій ВООЗ і МОЗ України розробив і впровадив ряд ефективних заходів, які дозволили максимально захистити колектив від сплеску пандемії і знизити загрозу для запоріжсталівців. Зокрема, частину адміністративно-управлінського персоналу переведено у віддалений режим роботи без втрати зарплат та премій, інших робітників, які не можуть виконувати свою роботу віддалено, комбінат забезпечив засобами індивідуального захисту, дезінфекції, впроваджено безкоштовне тестування, розширено програми медичного страхування та обслуговування, тощо. Встановлені системи температурного скрінінгу на основних прохідних підприємства для своєчасного виявлення персоналу з ознаками захворювання та надання своєчасної медичної допомоги.

У 2020 році До Дня державного прапора та Дня незалежності України комбінат «Запоріжсталь» ініціював патріотичну акцію:  над р. Дніпро майорів державний прапор площею 400 м2. Національний символ розмістили на арочному мості, який з’єднує житлові масиви Запоріжжя з островом Хортиця.

З  2021 року «Запоріжсталь» першим серед промислових підприємств Запоріжжя розпочав передачу даних екологічного онлайн-моніторингу викидів у відкритий доступ.

Починаючи з квітня 2021 року «Запоріжсталь» відвантажує сертифікований Міністерством охорони здоров’я медичний кисень для потреб лікарень. Тільки в  2021 році географія відвантажень рятівного кисню складала 17 областей, а загальний об’єм переданого медичного препарату до грудня-21 сягнув 4441 тонни.  На жаль, через військові дії рф на території України порушено логістику, тому обсяги постачання медичного кисню звузилися до лікарень Запорізької та Дніпропетровської областей. Однак «Запоріжсталь» продовжує передавати лікарський засіб на безкоштовній основі. Середньомісячне відвантаження на адресу лікарень сягає 60 тонн.

21 квітня 2021 року в Запорізькій обласній інфекційній клінічній лікарні ввели в експлуатацію сучасну кисневу станцію, будівництво якої профінансував комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест за підтримки Фонду Ріната Ахметова.

В 2021 році розпочався проєкт національного масштабу – комплексне відновлення головної дестинації Запоріжжя острову Хортиця.  Початок втіленню задуму поклало підписання у історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» меморандуму між Міністерством культури і інформаційної політики України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та комбінатом «Запоріжсталь» Групи Метінвест. Меморандум закріпив консолідацію зусиль держави і бізнесу для комплексного відновлення острова Хортиця. Метінвест повністю профінансував розробку концепції проєкту реконструкції Музею історії Запорізького козацтва та Кургану єдності на острові та забезпечував повний супровід втілення задуму в життя

До Дня Державного Прапора і на честь 30-річчя Незалежності України комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест встановив національний прапор на вантовому мосту в Запоріжжі, який поєднує лівобережну частину Запоріжжя з о. Хортиця Величезний стяг розташували на пілоні моста на найвищій точці над р. Дніпро — в 95 м від поверхні води.

У грудні 2021 року «Запоріжсталь» Групи Метінвест виконав капітальний ремонт відділення Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні, яке раніше постраждало від пожежі. Фінансування відновлювальних робіт склало близько 6 млн гривень.

Повномасштабне вторгнення рф на територію України, зокрема загострення воєнних дій у Запорізькому регіоні змусило «Запоріжсталь» у березні 2022 року перевести частину обладнання в режим гарячої консервації. У стан «тихого ходу» підприємство ввійшло вперше за часів Другої світової війни. Вже за 33 дні виробничі потужності були поновлені, але лише на 50% через блокаду українських портів.

На базі комбінату з березня 2022 року працює розподільчий гуманітарний центр, який приймає гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів проєкту «Рятуємо життя», формує гуманітарні набори та доставляє їх українцям у 13 областях країни. За час роботи штабу прийнято та оброблено понад 8 тис. тонн продуктів харчування, одягу, гігієни, медичних та побутових товарів. До споживачів було доставлено понад 1 млн продуктових та гігієнічних наборів.

У травні 2023 року за дорученням Президента України Володимира Зеленського, за сприяння Запорізької обласної військової адміністрації та Запорізької міської ради у партнерстві з Групою Метінвест та комбінатом «Запоріжсталь» стартував проєкт з відбудови будинку, який постраждав від ворожих обстрілів. Соціально відповідальний бізнес спрямував на реалізацію проєкту реконструкції 50 мільйонів гривень.

Комбінат «Запоріжсталь», як і кожен його працівник, націлений у своїй праці на зміцнення економічного фронту країни, захист рідного міста та містян та допомогу тим, хто цього найбільше потребує.  Ця єдність наближає нашу спільну Перемогу.

РОЗВИТОК

БЕЗПЕРЕРВНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ

Програма безперервного вдосконалення стартувала на ПАТ «Запоріжсталь» у серпні 2012 року. Безперервне вдосконалення – комплексний системний підхід до вирішення виробничих проблем, оптимізація виробничих процесів для зниження витрат сировини, матеріалів, часу виробничого циклу і поліпшення якості продукції.

Мета програми – зробити так, щоб кожен співробітник міг виявляти існуючі проблеми, визначати їх першопричини і впроваджувати системні рішення щодо усунення та недопущення цих проблем.

Основні напрямки роботи:

 • система преміювання за результатами досягнення КПЕ, розроблена і впроваджена в підрозділах комбінату. Для підвищення ефективності система постійно вдосконалюється;
 • переліки КПТтО (контрольовані параметри технології та обладнання), розроблені для підвищення якості продукції;
 • оптимізація виробничих процесів за допомогою хвиль операційних поліпшень, проведених у підрозділах комбінату;
 • системний аналіз причин відхилень співробітниками всіх рівнів з розробкою коригувальних та попереджувальних заходів;
 • система подачі пропозицій і робота команд безперервного вдосконалення;
 • «Школа виробничих менеджерів» на базі відділу безперервного вдосконалення ПАТ «Запоріжсталь»;
 • «5С» – система організації робочого місця, яка значно підвищує ефективність і керованість процесів , покращує корпоративну культуру і піднімає продуктивність праці.
ЕНЕРГОСБЕРЕЖЕННЯ

Один з пріоритетних напрямків діяльності ПАТ «Запоріжсталь» – підвищення енергоефективності та раціональне використання виробничих ресурсів.

Система енергетичного менеджменту комбінату системно проходить сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту ISO 50001, що дозволяє досягти суттєвої економії енергоресурсів за рахунок застосування кращої управлінської практики без значних вкладень. Система енергетичного менеджменту дозволяє знижувати собівартість і енергоємність продукції, витрати на енергоносії, удосконалює поводження з відходами та забезпечує виконання вимог щодо зниження викидів парникових газів.

Серед ключових енергозберігаючих проєктів, які успішно впровадив ПАТ «Запоріжсталь», – введення в експлуатацію установки вдування пиловугільного палива, що дозволило комбінату суттєво знизити споживання природного газу в доменному виробництві.

Навесні 2016 ПАТ «Запоріжсталь» спільно з ПрАТ «Запоріжкокс» реалізував проєкт з обміну вторинними газами. На даний момент в аглоцеху, ТЕЦ, цеху гарячої прокатки застосовується більш дешевий аналог природного газу – коксо-доменна і природно-доменна суміш.

У 2017 році в рамках реалізації проєкту з обміну вторинними газами між «Запоріжкоксом» і «Запоріжсталлю», був модернізований регулятор подачі коксового газу котла-утилізатора РК85-1 коксохімічного заводу. Це дозволило збільшити обсяг поставок коксівного газу на «Запоріжсталь» до 8 млн м3 на рік, знизивши споживання природного на 4 млн куб м3 на рік.

Велику увагу на підприємстві приділяють і раціональному використанню електроенергії та інших видів енергоресурсів. Прикладом може служити популярна на підприємстві Система подачі пропозицій. Всі раціональні ідеї запоріжсталівці впроваджують у виробництво, авторів реалізованих проєктів – преміюють.

ІНВЕСТИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ

ПАТ «Запоріжсталь» веде системну екологічну модернізацію і реконструкцію виробничого обладнання, впроваджує інновації, постійно збільшуючи обсяги і ефективність виробництва, підвищуючи якість продукції, скорочуючи витрати.

Пріоритетними напрямками переобладнання виробництва є:

 • енерго- і ресурсозбереження;
 • впровадження провідних екологічних технологій на виробництві
 • підвищення якості та розширення сортаменту металопродукції;
 • підвищення виробництва гарячого і холодного прокату, чавуну і товарних слябів;

З 2012 року на екологічну модернізацію і реконструкцію комбінату направлено понад 16 млрд гривень.

Найбільші інвестиційні проєкти «Запоріжсталі» за 2012-2023 рр.:

Введення в дію базового складу вугілля в комплексі установки ПВП в доменному виробництві. Повний обсяг інвестицій в реалізацію проєкту склав близько 1 млрд грн., Включаючи БСВ – 350 млн грн.

ПАТ «Запоріжсталь» ввів в експлуатацію комплекс переробки шлаків «АМКОМ» для утилізації промислових відходів з метою зниження впливу на навколишнє середовище. Інвестиції близько 30 млн грн. Реконструкція агломашин №1-6 з будівництвом нових ефективних газоочисних установок, що забезпечує очищення повітря від пилу до 50 мг/м3, по сірчистому ангідриду – нижче 400 мг/м3. Інвестиції – понад 1,2 млрд грн.

Введення в експлуатацію нової лінії соляно-кислотного травлення в цеху холодної прокатки № 1, що дозволило повністю ліквідувати викиди парів сірчаної кислоти і скиди комбінату в річку Дніпро від ЦХП. Інвестиції в проєкт – 890 млн грн.

Реалізація проєкту реконструкції ДП-4 з будівництвом нових систем аспірації ливарного двору і підбункерного приміщення. У модернізацію вкладено 950 млн грн.

ПАТ «Запоріжсталь» першим серед промислових підприємств України запровадив сучасну інформаційно-диспетчерську систему управління залізничним транспортом, удосконаливши при цьому систему візуалізації. На реалізацію проєкту комбінат направив близько 600 тис. гривень.

Успішно функціонує на підприємстві і система візуалізації та моніторингу технологічних процесів. Тепер в режимі реального часу контролюються основні виробничі процеси. Інвестиції в проєкт склали близько 5,8 млн грн.

У 2017 році після масштабної реконструкції «Запоріжсталь» запустив до роботи доменну піч № 3. Інвестиції в проєкт становлять понад 1,5 млрд. гривень. При реконструкції доменної печі № 3 застосований метод великовузлового складання за допомогою потужного крану компанії Mammoet вантажопідйомністю 1600 т. Вперше в Україні при реалізації великих інфраструктурних проєктів комбінат «Запоріжсталь» використовував кращу світову практику – створив інтелектуальну модель доменної печі, яка підвищить ефективність реконструкції, скоротить її строки проведення. Інтелектуальна 3D-модель доменної печі на етапі планування дозволила поєднати у одну модель виробничого агрегату понад 15 000 креслень та виявити і усунути понад 11 000 помилок.

Реконструйована доменна піч № 3 ПАТ «Запоріжсталь» оснащена новітньою системою аспірації з приладами безперервного автоматичного контролю, яка відповідає найсуворішим європейським вимогам і забезпечує очистку викидів від пилу до 50 мг/м3.

У пріоритеті екологічної модернізації комбінату –  зниження частки викидів, які несуть з собою негативний вплив на навколишнє середовище: пил, сірчистий ангідрид (SO2), інші викиди.

На ПАТ «Запоріжсталь» активно впроваджуються процеси безперервного вдосконалення. Серед реалізованих програм: «Бережливе підприємство», впровадження інструментів «5С», Система подання пропозицій і робота Команд безперервних поліпшень.

СТРУКТУРА ВИРОБНИЦТВА

Виробничі потужності «Запоріжсталь»:

 • Агломераційний цех (6 агломашин)
 • Доменний цех (4 доменні печі)
 • Мартенівський цех (7 мартенівських печей і 1 двохванний сталеплавильний агрегат)
 • Цех підготовки составів
 • Цех гарячої прокатки
 • Цех холодної прокатки
 • Енергетичні, транспортні підрозділи

У агломераційному цеху комбінату виробляється основний залізорудний агломерат. Практично всі процеси виробництва агломерату автоматизовані.

Доменне виробництво щорічно виплавляє до 4,5 млн. т чавуну/рік. Відмінною особливістю чавуну виробництва «Запоріжсталі» є низький вміст у ньому сірки і фосфору.

Виробництво мартенівського цеху становить близько 4,0 млн. т сталі/рік. Сталь розливається в злитки масою до 18,6 т, які використовуються для виробництва листового прокату.

Цех гарячої прокатки виробляє гарячекатаний прокат в листах і рулонах товщиною від 2,0 до 8,0 мм. Цех оснащений агрегатами для забезпечення постачання прокату в листах і рулонах. Безперервний тонколистовий стан “1680” максимальної виробничою потужністю 3,7 млн т. на рік призначений для виробництва гарячекатаних смуг товщиною 2,0-8,0 мм, шириною 860-1500 мм, масою рулону до 16 т. На трьох профілегибочних агрегатах виробляється більше 500 типорозмірів холодногнутих профілів з вуглецевих і низьколегованих марок сталі товщиною від 1,0 до 8,0 мм і з шириною розгортки профілю до 1440 мм.

Цех холодної прокатки виробляє холоднокатаний плоский прокат товщиною від 0,5 до 2,0 мм, шириною від 850 до 1500 мм в листах завдовжки до 4000 мм і в рулонах масою до 16 т, а також холоднокатану стрічку товщиною від 0,2 до 2,0 мм.

На безперервному чотирьохклітьовому стані «1680», двох одноклітьових реверсивних станах «1680» і «1200» і двох безперервних вузькосмугових чотирьоклітьових станах, двадцятивалковому стані «1700» і двох безперервних вузькосмугових чотирьохклітьових станах «450» і «650» виробляється холоднокатаний прокат з вуглецевої і низьколегованої сталі. Цех оснащений засобами для дресирування, поперечного різання і подовжнього розпуску, що забезпечують поставку холоднокатаного прокату товщиною від 0,2 до 2,0 мм, шириною від 10 до 1500 мм і довжиною листа до 3950 мм, а також рулонів масою до 15 т.

На стані «2800» виробляє холоднокатаний лист товщиною від 1,5 до 5,0 мм, шириною 1000-2300 мм і довжиною до 3500 мм з вуглецевих марок сталі. У складі цеху мається спеціалізоване відділення з виробництва шліфованих і полірованих листів і рулонів. Максимальна виробнича потужність по гарячекатаному прокату – до 3,6 млн. т, по холоднокатаному прокату – 1 млн. т, по холодногнутих профілів – до 500 тис. т.

Побачити як працює підприємство можна у VR-турі по «Запоріжсталі» Шлях сталі.

ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА МЕНЕДЖМЕНТУ

На комбінаті «Запоріжсталь» функціонує Інтегрована система менеджменту якості,  охорони праці, екології та енергоефективност (ІСМ), яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 та ISO 50001.

Сертифікатами відповідності вимог міжнародних стандартів підтверджується досягнення реальних і стійких поліпшень комбінату, як виробника агломерату, чавуну, сталевих слябів з вуглецевих, низьколегованих і легованих сталей, прокату гарячекатаного і холоднокатаного в рулонах і листах, стрічки сталевої, гнутих профілів, жерсті, кисню, азоту та інертних газів. Інтегрована система менеджменту ПАТ «Запоріжсталь» орієнтується на запити і очікування споживачів, персоналу, громадськості, органів влади і прагне до підвищення довгострокової конкурентоспроможності.

Пріоритетними завданнями в цьому напрямку є випуск високоякісної продукції при забезпеченні безпечних умов праці персоналу, мінімізації впливів на навколишнє природне середовище, захист здоров’я населення, яке проживає в регіоні діяльності комбінату і підвищення енергоефективності.

КОДЕКС ЕТИКИ ГРУПИ МЕТІНВЕСТ

Кодекс етики Групи Метінвест встановлює необхідні етичні норми і стандарти ведення бізнесу, якими повинні щодня керуватися в своїй діяльності співробітники всіх рівнів. Дані норми і стандарти ґрунтуються на наших цінностях:

 • професіоналізм;
 • життя, здоров’я і екологія;
 • лідерство;
 • клієнтоорієнтовність;
 • командна робота;

Співробітники всіх рівнів Метінвесту повинні дотримуватися Кодексу етики. Зі свого боку, Метінвест створює безпечні умови праці і сприяє розвитку працівників, удосконалення їх професійних навичок і вмінь.

Завантажити файл Кодексу етики Групи Метінвест

Кодекс этики Группы Метинвест (3,0 Мб)

КЕРІВНИЦТВО

РОМАН СЛОБОДЯНЮК

Генеральний директор

АНДРІЙ КРИВЦОВ

В.о. першого заступника Генерального директора-директора з виробництва ПАТ «Запоріжсталь»

НАТАЛЯ МИХАЙСЬКА

Фінансовый директор

ОЛЕКСАНДР БОРИСОВ

Директор з операційних покращень

ОЛЕГ АДАМАНОВ

Директор з транспорту та логістики

ВОЛОДИМИР КОЛОМІЄЦЬ

Директор зі збуту

МАКСИМ ПЕДЬ

Директор з персоналу

МИКОЛА ПЕТРЯКОВ

Директор з інжинірингу

ЄВГЕН АВДЖІ

Директор із закупівель

ОЛЕГ АСТАФ’ЄВ

Директор з охорони праці, промислової безпеки та екології

ВОЛОДИМИР НАБОКА

Директор з технології та якості

ВІТАЛІЙ БОЙКО

Начальник управління капітального будівництва та інвестицій
Menu