ПЕРЕЛІК ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПОСЛУГ З ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

Постановою НКРЕКП від 12.06.2018 №375 затверджено порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання. Документ визначає перелік загальних та гарантованих стандартів якості електропостачання і регулює відносини, пов’’язані з електропостачанням відповідно до загальних та гарантованих стандартів якості, захистом прав споживачів та наданням електропостачальником або оператором системи розподілу (ОСР) компенсації за недотримання гарантованих стандартів якості електропостачання споживачам або замовникам (у випадку недотримання гарантованих стандартів якості під час приєднання до електричних мереж).

СТАНДАРТИ ЯКОСТІ встановлено главою 3 Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання.

РОЗМІР КОМПЕНСАЦІЇ за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника встановлено у Додатку 2 до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання.

ФОРМА ЗАЯВИ про надання компенсації за недотримання гарантованих стандартів якості електропостачання встановлено у Додатку 3 до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання.

ІНФОРМАЦІЯ щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника та сум наданих компенсацій за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг.

Додаток 6 НКРЕКП, який містить інформацію щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника та сум наданих компенсацій за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг в 2019р.

Додаток 8 НКРЕКП, який містить інформацію щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника та сум наданих компенсацій за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг в 2020р.

Menu