ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ!

МК «Запоріжсталь» з 2012 року надає організаційну та фінансову підтримку громадської екологічної ініціативи «Врятуємо Дніпро разом!», яку висунули громадські організації, установи та просто небайдужі жителі Запорізької області, готові внести свій внесок у поліпшення навколишнього середовища. Мета проекту – очищення річки Дніпро, прибережної території, озеленення і відновлення живих ресурсів водойм, а також реалізація інших креативних ідей учасників руху.

Протягом п’яти років проект проходить за фінансової та організаційної підтримки «Запоріжсталі». За цей час в ініціативі взяло участь близько 5200 жителів і представників громадських організацій. За п’ять років в рамках акції з русла річки Дніпро і з її прибережної території прибрали понад 80 тонн сміття, в річку випустили понад 117 тис. особин риби (коропа, сазана, білого амура, товстолобика), встановили 3700 штучних нерестовищ, 30 плавучих гнізд для птахів і висадили на о. Хортиця більше 500 дерев.

Новини по темі:

ЗАПОРІЗЬКІ ПІДПРИЄМСТВА МЕТІНВЕСТУ ПРОВЕЛИ ЕКОЛОГІЧНУ АКЦІЮ «ЧИСТЕ МІСТО»

«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ОРГАНІЗУВАВ МАСШТАБНЕ ЗАРИБЛЕННЯ ТА ОЧИЩЕННЯ ДНІПРА В РАМКАХ ЕКОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ «ВРЯТУЄМО ДНІП-РО РАЗОМ!»

«Врятуємо Дніпро разом» Екологічний квест

ПАРУСНА РЕГАТА ІМ. В. А. САЦЬКОГО НА ПРИЗИ ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ЗІБРАЛА РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ І СТАЛА ЧАСТИНОЮ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПОДАРУВАВ ЗАПОРІЗЬКИМ ЗАГАЛЬНООСВІТНІМ ЗАКЛАДАМ КОМПЛЕКТИ МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ ТЕХНІКИ

ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА ІНІЦІАТИВА «ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ!» ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВИЗНАНА КРАЩОЮ В УКРАЇНІ СЕРЕД СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

Врятуємо Дніпро Разом!

ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ОРГАНІЗУВАВ ЕКОЛОГІЧНИЙ КВЕСТ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ НА ОСТРОВІ ХОРТИЦЯ

ВОЛОНТЕРИ – СПІВРОБІТНИКИ ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ», ПРАТ «ЗАПОРІЖКОКС» І ПРАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ» ПРОВЕЛИ МАСШТАБНУ ЕКОЛОГІЧНУ АКЦІЮ «ЧИСТЕ МІСТО»

В РАМКАХ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ «ВРЯТУЄМО ДНІПРО РАЗОМ!» У РІЧКУ ДНІПРО ВИПУЩЕНО 10 ТИСЯЧ МАЛЬКІВ

Menu