СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА

ПАТ «Запоріжсталь» у своїй діяльності дотримується принципів корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку.

Основні напрямки соціальної політики підприємства – постійне підвищення рівня життя працівників підприємства, створення умов для повноцінної праці і відпочинку, адресна та благодійна допомога малозабезпеченим та нужденним, якісне медичне обслуговування.

Соціальні програми МК «Запоріжсталь » включають в себе підтримку працюючих співробітників та ветеранів комбінату, можливість оздоровлення та санаторно -курортного лікування, організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей запоріжсталівців, підтримку молодіжних ініціатив, надання матеріальної допомоги тим, які йдуть у відпустку, премії до святкових дат, участь у спортивних та культурних заходах і багато іншого.

Один із соціальних пріоритетів МК «Запоріжсталь» – турбота про ветеранів комбінату. Підприємство матеріально підтримує непрацюючих пенсіонерів – це щомісячні виплати, виплати до державних свят і до дня літньої людини. Ветерани комбінату можуть відпочивати і оздоровлюватися в санаторії- профілакторії та пансіонаті. Також «Запоріжсталь » на постійній основі підтримує свої ветеранські організації.

Комбінат проводить ряд заходів соціальної спрямованості за допомогою Палацу культури металургів, дитячого оздоровчого центру «Супутник», спортивного комплексу, яхт -клубу, пансіонату «Металург», бази відпочинку « Надія», санаторію -профілакторію на о. Хортиця та молодіжного табору «Бригантина».

Menu