ВАКАНСІЇ

Ми гарантуємо

Стабільна, гідна заробітна платня

Достойний соціальний пакет

Можливість професійного та кар’єрного зростання

КАДРОВА ПОЛІТИКА

Кадрова політика ПАТ «Запоріжсталь» спрямована на досягнення кожним співробітником підприємства максимальної ефективності.

Пріоритетні завдання:

– Залучення кваліфікованої молоді;

– Забезпечення наступності фахівців;

– Вдосконалення системи підготовки та перепідготовки кадрів;

– Створення дієвого резерву керівників і фахівців;

– Вдосконалення системи мотивації персоналу та її методів;

– Підвищення добробуту працівників, їх сімей, а також тих ветеранів комбінату, що пішли на пенсію.

ДО ВІДОМА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ПАТ «Запоріжсталь» запрошує на роботу осіб з інвалідністю.

Бажаючим працевлаштуватись при собі необхідно мати справку МСЕК про встановлення робочої групи інвалідності, індивідуальну програму реабілітації, паспорт та трудову книжку.

Звертатись до відділу кадрів за адресою: Південне шосе, 72 (зупинка транспорту «Комбінат Запоріжсталь»)

РОЗВИТОК ПЕРСОНАЛУ

Один з ключових напрямків кадрової політики комбінату – безперервна підготовка і розвиток персоналу. Особливу роль на підприємстві приділяють формуванню і підготовці кадрового резерву, наступників.

Сьогодні в корпоративному центрі розвитку персоналу працює «Школа ресурсу кадрів» для підготовки робітників, які перебували в резерві на посади майстрів, старших майстрів, навчання в якій ведуть керівники і внутрішні бізнес-тренери комбінату.

У 2015 році на «Запоріжсталі», в рамках програми з підвищення ефективності виробництва вперше стартував проект «Молоді лідери», в якому взяли участь 140 молодих співробітників комбінату. Мета програми – виявити серед молоді підприємства співробітників, які мають потенціал до розвитку і готові стати лідерами змін. В ході проекту молодь комбінату запропонує нові ідеї і нестандартні технічні рішення для підвищення ефективності підприємства.

НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ

У 1997 році МК «Запоріжсталь» отримав ліцензію Міністерства освіти і науки України, на право проводити підготовку за всіма робітничими професіями та підвищення кваліфікації персоналу. Щорічно на комбінаті проходять навчання понад 75% працівників. Наприклад, в 2015 році навчено 11 тис. 218 чоловік.

Навчання спрямоване в основному на придбання другої професії для самостійного усунення поточних неполадок, що виникають у процесі роботи обладнання, і на підвищення кваліфікації.

Успішне навчання персоналу забезпечують:

– Висококваліфіковані викладачі теоретичного навчання з числа працівників комбінату;

– Велика навчально-виробнича база;

Для керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців проводиться професійне, менеджерський, цільове та інтеграційне навчання за адаптованими до виробництва програм, семінари та тренінги в навчальних центрах і в корпоративному форматі, а також стажування на родинних підприємствах.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА УЧНІВ

З листопада 2012 року на підприємстві діє Програма по співпраці з навчальними закладами України. Вона спрямована на формування серед учнів шкіл, ліцеїв і коледжів розуміння престижності металургійних професій, орієнтацію кращих учнів на вступ до навчальних закладів за затребуваними на комбінаті спеціальностями.

З 2013 року провідні фахівці і керівники МК «Запоріжсталь» проводять майстер-класи для студентів запорізьких вищих навчальних закладів, на яких представники підприємства розповідають молоді про специфіку діяльності різних служб комбінату. У 2015 році в майстер-класах взяли участь близько 300 студентів.Також, підприємство бере участь в «ярмарках вакансій», які проводять в вузах для студентів і випускників.

Крім того, в декількох районах Запоріжжя сьогодні працюють представництва «Центру профорієнтації» комбінату, для учнів проводять екскурсії на підприємство, зустрічі з відомими металургами, керівництвом МК «Запоріжсталь». Так, у 2015 році на підприємстві побували близько 1550 учнів, студентів і викладачів вузів. Також представники комбінату і ЗДІА беруть участь в зборах старшокласників і батьківських зборах шкіл міста.

МК «Запоріжсталь» сприяє участі школярів в Днях відкритих дверей металургійного факультету ЗДІА. У 2015 році цей захід відвідали більше 150 випускників шкіл і ліцеїв, а для випускників запорізьких шкіл проводять консультації з питань незалежного оцінювання з математики і фізики як в ЗДІА, так і в школах.

Щорічно близько 1500 студентів вузів, коледжів та учнів професійних ліцеїв проходять на підприємстві ознайомчу, виробничу та переддипломну практику. Учні коледжів і ліцеїв проходять практику на робочих місцях з виплатою заробітної плати, отримують кваліфікаційний розряд і практичні навички роботи щодо своєї майбутньої спеціальності. Студенти виконують курсові та дипломні проекти за темами, які пропонує комбінат «Запоріжсталь».

Незважаючи на складну ситуацію з працевлаштуванням в Україні, комбінат продовжує надавати випускникам навчальних закладів робочі місця в основних виробничих цехах, управлінні залізничного транспорту та інших підрозділах. У 2015 році «Запоріжсталь» в рамках соціальної відповідальності Групи Метінвест і реалізації програми співпраці з навчальними закладами прийняв на роботу 208 випускників навчальних закладів.

Щоб мотивувати отримати якісну освіту в галузі металургії і, слідуючи принципам соціальної відповідальності Групи Метінвест, підприємство в 2015 році надало фінансування на 30 іменних стипендій, в тому числі, 20 – для кращих студентів Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету, Запорізької державної інженерної академії та 10 – для студентів Запорізького металургійного коледжу ЗДІА.

Розмір стипендії становить 500 грн. (для учнів коледжу) та 700 грн. для студентів вищів.

Навчальні заклади – партнери МК «Запоріжсталь»

Запорізька державна інженерна академія м. Запоріжжя, пр. Соборний 226, тел. (061) 236-90-34,

Запорізький національний технічний університет м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64. тел. (061) 764-25-06,

Запорізький національний університет м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, тел. (061) 228-75-00,

Запорізький металургійний коледж Запорізької державної інженерної академії м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71, тел. (061) 224-05-62,

Запорізький професійний металургійний ліцей м. Запоріжжя, вул. Фінальна, 1, тел. (061) 222-64-74,

Державний навчальний заклад «Запорізьке вище індустріально-політехнічна училище» м. Запоріжжя, вул. Перспективна, 2-Б, тел. (061) 236-63-96,

Державний навчальний заклад «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» м. Запоріжжя, вул. Семафорна, 1, (061) 63-36-30,

Національна металургійна академія України м Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4, тел. (056) 745-31-56,

Menu