ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ПАТ «Запоріжсталь» має довгу кредитну історію. Найбільші вітчизняні та міжнародні фінансові організації в різний час надавали фінансову підтримку комбінату в його поточній роботі і в реалізації масштабних інвестиційних проектів. Менеджмент ПАТ «Запоріжсталь» безперервно веде роботу по поліпшенню свого кредитного іміджу. Найважливішим напрямком поліпшення кредитної привабливості є підвищення прозорості роботи підприємства. Це досягається в першу чергу за рахунок приведення фінансової звітності до міжнародних стандартів. Висока якість обліку підтверджується міжнародними аудиторськими компаніями. На сьогоднішній день можна з упевненістю сказати, що ПАТ «Запоріжсталь» має всі основні атрибути якісного позичальника

 

Презентація для інвесторів1 півріччя 2015 р.


Презентація для інвесторів1 квартал 2015 р


Презентація для інвесторів2014 р.


Презентація для інвесторів9 місяців 2014 р.


Презентація для інвесторів1 півріччя 2014 р.


Презентація для інвесторів1 квартал 2014 р.


Презентація для інвесторів 2013 р.

Інформація, що міститься в даній презентації, підготовлена ​​на підставі відомостей, доступних Компанії на момент підготовки презентації. Зовнішні та інші фактори могли істотно вплинути на діяльність компанії і зміст даної презентації після моменту її підготовки. Крім того вся актуальна інформація про Компанії може бути не включена в дану презентацію. Інформація в даній презентації PowerPoint не була незалежно перевірена. Жодні заяви або гарантії, виражені прямо або припускаються, не повинні грунтуватися на неупередженості, точності, повноті та правильності інформації, що міститься в даній презентації, у тому числі ніякі запевнення не можуть бути засновані на ній. Ні компанія, ні її консультанти або її пов’язані або будь-які інші особи, не несуть якої б то не було відповідальності за будь-які збитки, прямі чи непрямі, пов’язані з цією презентацією та її вмістом.


Презентація для інвесторів 9 місяців 2013 р.

Незважаючи на негативні тенденції на світовому та українському ринках плоского прокату, ПАТ «Запоріжсталь» досягло показника EBITDA у розмірі USD 111 mln за 9 місяців, а чистий прибуток – USD 18 mln., Що вигідно відрізняє комбінат від українських аналогів, які за аналогічний період продемонстрували збитки. У серпні 2013 були знижені процентні ставки за діючими кредитами, а 1 жовтня був погашений останній транш ЕКА-Кредиту на суму EUR 17180000, отриманого в 2007.


Презентація для інвесторів 1 півріччя 2013 р.

В умовах несприятливої ​​світової ринкової кон’юнктури ПАТ «Запоріжсталь» у першому півріччі принесла чистий прибуток у розмірі USD 26 млн, а показник EBITDA склав USD 83 млн. Важливими подіями першої половини року стали завершення реалізації інвестиційного проекту реконструкції комплексу агломашини № 1 з установкою нової системи газоочищення і погашення в червні синдикованого кредиту в розмірі 195 млн. дол. США.

Menu