ЕКОЛОГІЧНИЙ ОНЛАЙН МОНІТОРИНГ ВИКИДІВ

«Запоріжсталь» направив на екомодернізацію понад 15 млрд гривень. Паралельно з екологічною трансформацією, комбінат оснащує всі модернізовані об’єкти підприємства датчиками контролю на джерелах викидів.
Система екологічного моніторингу викидів дозволяє фахівцям екослужб «Запоріжсталі» контролювати ефективність роботи газоочисного устаткування комбінату і забезпечувати надійність його роботи в проектних параметрах.
Дотримуючись принципів відкритості і публічності, «Запоріжсталь» надає відкритий доступ до даних системи моніторингу викидів. Система екомоніторингу відображає ефективність роботи очисних систем з уловлювання найсуттєвішого в металургії промислового забруднення — пилу. Періодичність оновлення даних — 1 доба.

Постійні ворожі обстріли енергетичної інфраструктури спровокували нестабільну роботу енергосистеми України. Для збереження чутливого до перепадів напруги обладнання всі системи онлайн моніторингу переведено у режим ручного контролю. Зі стабілізацією національної енергомережі функціонування систем онлайн моніторингу буде переведено у стандартний автоматичний режим.

ЕКО-моніторинг
ПАТ «Запоріжсталь»

Індикатори:

Показники в нормі

Перевищення норми

Калібровка / ремонт датчика (дані відсутні)

Технологічне обладнання знаходиться в режимі простою

Menu