Зіркові футболісти побували на «Запоріжсталі»

14 жовтня гравці зоряного футбольного клубу «Маестро», до складу якого входять популярні українські співаки, артисти і представники шоу-бізнесу, відвідали з екскурсією комбінат «Запоріжсталь» і ознайомилися з екологічної модернізацією підприємства.

Відомі українці побували в комп’ютеризованій центральній диспетчерській заводу і цеху холодної прокатки №1, де мали можливість побачити роботу сучасної травильної лінії НТА-4, яка забезпечує екологічно чисте виробництво комбінату.

«Я сам з металургійного міста Маріуполя, і як ніхто інший знаю, як масштабне виробництво може впливати на навколишнє середовище. Дуже порадувало, що на «Запоріжсталі» використовують нові технології і дбають про екологію. Також вразили масштаби і велич усього підприємства. Це дуже надихає. Відчувається, що тут є перспективи », – поділився враженням співак Олександр Кривошапко.

У свою чергу заслужений артист України, актор театру і кіно Віталій Борисюк зазначив, що саме на «Запоріжсталі” відчувається міць і сила промисловості країни ». «Коли ти бачиш, як народжується метал, бачиш високий рівень технічного оснащення виробництва – ти розумієш, що країна і промисловість відроджуються», – резюмував Віталій Борисюк.

Menu