У Запоріжжі облаштували «Зелений кабінет»

Школа 49 перемогла в конкурсі соціальних ініціатив «Ми-це місто» з проектом зеленого кабінету, який повинен знаходитися на вулиці.

Територію біля одного з навчальних блоків в школі обладнали спеціально для того, щоб учні могли займатися на свіжому повітрі.

В основному новий «кабінет» відвідуватимуть учні 3 і 4 класів, так як ця територія знаходиться біля їхнього навчального блоку. Там для дітей встановили дві альтанки, на столиках в яких є розмітка для гри в шахи. На асфальті намалювали розмітку для активних ігор – в «класики», стрибки в довжину, «математичні рівняння». Також для дітей оформили «екологічний стенд» з основними правилами поведінки на природі. В освітньому куточку «ромашка» намалювали голосні букви, щоб діти їх бачили і запам’ятовували. Подібна квітка є і з буквами англійського алфавіту. Всього в «Зеленому кабінеті» 11 розвиваючих локацій.

Якщо говорити об’єктивно, то найголовніші інвестиції повинні бути спрямовані на наших дітей. Внесок в їх розвиток, освіту, здоров’я все це дуже важливо. Тому проект «Зелений кабінет» один з багатьох соціальних програм конкурсу «Ми це місто» від ПАТ «Запоріжсталь», які були реалізовані в Запоріжжі, поділився лідер молодіжної організації ПАТ«Запоріжсталь» Сергій Ільченко. «Зелений кабінет» спрямований перш за все на живе спілкування між дітьми і на їх фізичну активність.

Menu