«Запоріжсталь» – переможець Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека»

Комбінат «Запоріжсталь» отримав нагороду Всеукраїнський конкурсу «Екологічна якість та безпека» в номінації «Системний підхід до управління та впровадження більш чистих технологій виробництва». Підсумки конкурсу підвели 21 листопада в рамках міжнародного форуму «Green Mind».

Номінантів оцінювала конкурсна комісія у складі представників центральних органів влади, експертних та громадських організацій, на чолі з президентом Союзу екологічних аудиторів України Святославом Куруленко. Експерти відзначили комплексний підхід до реалізації сучасних екологічних рішень на виробництві, а також ефективність природоохоронних заходів «Запоріжсталі».

Комбінат системно реалізує проекти екологічної модернізації з 2012 року. «Запоріжсталь» направив понад 9 млрд гривень зелених інвестицій. Повністю реконструйовано газоочистки агломераційного цеху, модернізовані доменні печі підприємства, побудована нова лінія травлення прокату. Комбінат продовжує реалізацію природоохоронних заходів, спрямованих на зниження впливу на навколишнє середовище.

Menu