Найкрасивіша дівчина «Запоріжсталі» взяла участь в «Міс Заводчанка 2019»

Аліна Новикова – переможниця конкурсу «Міс Запоріжсталь – 2019» – вирушила підкорювати нову вершину конкурсів краси і взяла участь в «Міс Заводчанка – 2019».

Захід пройшов в ДК «Заводський» і зібрало учасниць з п’яти промислових підприємств Запоріжжя: ПАТ «Запоріжсталь», ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод», ПрАТ «Запоріжвогнетрив», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» і ТОВ «Метінвест-Промсервіс» .

Учасниця від комбінату Аліна Новікова розповіла про підготовку до конкурсу і про участь:

– На підготовку у нас було не так багато часу – всього три тижні, дуже багато було репетицій, ми йшли з ДК близько 10 вечора. Звичайно, після конкурсу «Міс Запоріжсталь» мені було легше. Я вже знала деякі рухи, дефіле, вміла тримати поставу. Але ось конкурс талантів давався непросто. Так, колись в дитинстві я займалася танцями, але це було давно. Але, незважаючи ні на що, я впоралася.

За підсумками конкурсу дівчина отримала титул «Міс досконалість». Корону переможниці одягла учасниця екатерина Безкороваєва, працівниця ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Нагороджувала Катерину переможниця минулого року – електромонтер цеху холодної прокатки №1 комбінату «Запоріжсталь» Анна Муравйова.

Про те, як саме журі робили свій вибір, розповів представник комбінату Ігор Чумаченко:

— Дуже приємно бути присутнім на такому конкурсі. Я згадую своє дитинство, яке пройшло тут, в Заводському районі. Такі конкурси ми започатковували ще в 90-і роки. І сьогоднішній захід — це дійсно свято гармонії та краси. Скадно було не тільки дівчатам, які були на сцені, а й нам — тим, хто сидів у жюрі. Вибрати переможницю дійсно було непросто. Особисто я обирав серцем і душею, а інакше і бути не може.

Menu