«Запоріжсталь» підтримав сімейний фестиваль «Файнокрай»

У Запоріжжі в парку «Дубовий гай» пройшов сімейний фестиваль «Файнокрай».

На фестивалі гості могли відвідати різноманітні локації з майстер-класами і місто професій. На деякий час діти могли покататися н атракціонах в «Дубовому гаю» безкоштовно. Допомогу в організації локацій майстер-класів надав комбінат.

Крім інтерактивних розваг гостей свята чекала концертна програма. На сцені виступали 10 творчих колективів – учасників конкурсу талантів. Також театралізовану постановку показали вихованці студії «Art студія GranD». Завершила святкову програму дискотека.

— «Файнокрай» — це щорічне свято, яке треба святкувати з родиною, бо час проведений з дітьми — він безцінний, — отметил Игорь Чумаченко. — Я дуже радий, що багато наших мешканців залишили свої справи вдома ти прийшли розважитися. ПАО “Запоріжсталь” впевнено кожного року підтримує такі заходи. Сьогодні ми допомогли з організацією майстер-класів. І сьогодні буде невеличкий смачний сюрприз. – представник комбінату Ігор Чумаченко став гостем на сімейному фестивалі, а також учасником. Він провів кулінарний майстер-клас для дітей.

Menu