Молодіжна організація «Запоріжсталі» допомогла запорізькому зоопарку

Молоді працівники комбінату «Запоріжсталь» привезли частування для мешканців запорізького приватного зоопарку «Світ Джунглів».


— Допомагаємо притулку для тварин «Дай лапу, друг», а тепер вирішили підтримувати й цей зоопарк. Тваринам треба допомогти. Тим більше, що у зоопарку прийняли багато вихованців у вимушених переселенців. Я побачив інформацію про зоопарк «Світ джунглів» в інтернеті, прийшов дізнатися у його директорки, чи потрібна допомога. Сьогодні побували у цьому зоопарку вперше, плануємо допомагати й надалі. — повідомив голова молодіжної ради доменного цеху ПАТ «Запоріжсталь», слюсар-ремонтник В’ячеслав Власов.


Зоопарк «Світ Джунглів» існує в Запоріжжі вже 10 років. І весь цей час заклад спеціалізувався на реабілітації екзотичних тварин. З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну зоопарк також став приймати домашніх тварин. Це тварини, які не могли з собою взяти жителі міста, коли евакуювались в більш безпечні місця. Проте за час повномасштабної війни запорізький мінізоопарк «Світ джунглів» прийняв понад 450 котів, більше ніж 300 гризунів, 4 сови, павуків-птахоїдів, змій, ящірок та інших тварин.
— Нам складно і допомога небайдужих людей дуже потрібна, — каже Кристина Нестеренко. — Відвідуваність зараз слабка, а потреби лише зростають, адже тварини надходять. Ми їх ще й лікуємо, а це величезна стаття видатків. Без підтримки у війну з такою кількістю прийомних тварин не вижили б.

Menu