Волонтери молодіжної організації «Запоріжсталь» завітали до дітей-переселенців у с. Широке

Війна в Україні змусила мільйони людей залишити свої домівки. Значна частина переміщених осіб — діти. Дехто тікав від небезпеки у західному напрямку країни, інші шукали прихисток у сусідніх державах. Багато переселенців прийняло і Запоріжжя.

Комбінат «Запоріжсталь» та його співробітники докладають великих зусиль, аби надавати допомогу переселенцям. А особливо – дітям. Великий внесок у цьому напрямку роблять і волонтери молодіжної організації «Запоріжсталі».

З допомогою – приємними та корисними пакунками – до маленьких переселенців днями завітали волонтери молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь». «Молодіжка» вже не вперше навідується до дітей-вимушених переселенців с. Широке. Та завжди не з пустими руками. Цього разу молодь комбінату привезла дітлахам солодощі, фрукти, іграшки та теплий одяг, що стане у нагоді, адже осінь потроху вступає у свої права.

— Важко уявити, через що їм довелося пройти. Тому допомагати дітям, що пережили страхи війни та були вимушені залишити свої домівки – наш обов’язок. До цього селища ми приїжджаємо вже не вперше, передаємо те, що збираємо у нашому волонтерському хабі. Та обов’язково завітаємо до них ще не один раз, — додає молодіжний лідер «Запоріжсталі» Анатолій Ширма.

Menu