«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ОРГАНІЗУВАВ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ МОЛОДІ

9-10 листопада 2017 року  у Запоріжжі відбулася 44 міжнародна науково-технічна конференція молоді, організована комбінатом «Запоріжсталь». У форумі взяли участь 275 молодих працівників українських підприємств гірничо-металургійного комплексу, фахівці науково-дослідних інститутів, вузів, представники зарубіжних підприємств. Молоді спеціалісти презентували понад 200 наукових доповідей та ідей.

Традиційно молоді металурги відвідали з ознайомчою екскурсією комбінат «Запоріжсталь»: побачили, як працює реконструйована доменна піч № 3 і екологічна травильна лінія в цеху холодної прокатки № 1. Особливий інтерес гостей викликав інноваційний центр навчання співробітників підприємства «Кампус».

Напрацювання та інноваційні підходи до виробництва молоді фахівці презентували в 11 секціях: аглодоменної, сталеплавильної, діагностики і ремонту устаткування, пр. Високий рівень підготовки доповідей експерти відзначили в секціях охорони навколишнього середовища та радіаційної безпеки, інформаційних технологій і енергетики, що в цілому відображає ключові тренди гірничо-металургійного комплексу. Так, в секції охорони навколишнього середовища були представлені не тільки успішно реалізовані комбінатом природоохоронні заходи (зниження обсягів металургійних шлаків за рахунок повернення їх у виробництво), а й ідеї, спрямовані на реалізацію в майбутньому (заходи по зниженню викидів від основних технологічних агрегатів) .

«Ми впевнені: молодь – це стратегічна сила, яка рухає наукою і виробництвом, генерує ідеї і втілює їх у життя. Науково-технічна конференція молоді на «Запоріжсталі» стала добрим майданчиком для обміну свіжими ініціативами і прогресивними поглядами на виробництво. Головний результат молодіжного форуму в тому, що отриманий досвід і знання хлопці застосовують на підприємствах по всій Україні і за її межами », – підкреслює Генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма.

За підсумками конференції 77 учасників, які презентували кращі інноваційні ідеї та доповіді, відзначені нагородами та преміями.

Menu