«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ОРГАНІЗУВАВ МАСШТАБНЕ ЗАРИБЛЕННЯ ТА ОЧИЩЕННЯ ДНІПРА В РАМКАХ ЕКОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ «ВРЯТУЄМО ДНІП-РО РАЗОМ!»

 

Щорічна громадська екологічна ініціатива «Врятуємо Дніпро разом!» Реалізується комбінатом «Запоріжсталь» спільно з Національним заповідником «Хортиця», Запорізькою обласною організацією товариства рибалок та мисливців і федерацією підводного полювання, дайвінгу та риболовства з 2012 року.

За шість років в акції взяли участь понад 6500 учасників, висаджено понад 630 дерев, зібрано понад 100 тонн сміття, в р. Дніпро випущено близько 140 тисяч особин риби, встановлено 5000 нерестових площ для риб, 30 плаваючих гнізд і 30 годівниць для птахів.

11 листопада 2017 року відбувся осінній етап екологічної ініціативи «Врятуємо Дніпро разом!». У рамках акції в р. Дніпро випустили понад 12 тисяч особин малька білого амура – природних річкових меліораторів. Крім зариблення, водолази Обласної федерації підводного полювання, дайвінгу та риболовства провели очистку дна р. Дніпро. З дна піднято близько 500 кг сміття.

На о. Хортиця молодіжною організацією комбінату «Запоріжсталь» проведено екологічний квест для учнів старших класів чотирьох шкіл Запоріжжя. Школярі взяли участь в ековікторині, спільно з молоддю комбінату висадили 25 саджанців лип, сконструювали годівниці для птахів. За підсумками квесту кожна команда отримала пам’ятні призи.

Menu