У ЗАПОРІЖЖІ З’ЯВИВСЯ КРЕАТИВНИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК ЗАВДЯКИ ПІДТРИМЦІ МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»

У м. Запоріжжя з’явився об’єкт стріт-арту завдяки таланту молодих запорізьких художників та фінансової підтримки МК «Запоріжсталь». Наприкінці жовтня 2014 р. вихованці художньої студії «Дивосвіт» – переможці конкурсу МК «Запоріжсталь» «Ми – це місто» – розмалювали фасад житлового будинку в Шевченківському районі м Запоріжжя.

На реалізацію креативної ідеї молодих художників МК «Запоріжсталь» виділив грант в розмірі 50 тис. грн. Організатори провели конкурс на кращу художню роботу, закупили фарби, оплатили оренду автовишки. Як результат, в Запоріжжі з’явився унікальний об’єкт стріт-арту.

«Місто – не статичний кам’яна квітка, а гнучкий простір, який може покращувати кожна людина. Для нас найскладнішим було знайти союзника для реалізації цієї ідеї, вона вимагає все-таки матеріальних затрат. «Запоріжсталь» підтримав художників, а ми постаралися створити унікальний житловий будинок», – зазначила координатор проекту «Фасад будинку, як полотно художника », художниця Юлія Зінченко.

Наступний арт-об’єкт молодих художників, реалізований на кошти комбінату, з’явиться в Комунарському районі м. Запоріжжя.

Конкурс «Ми – це місто» проходить у м. Запоріжжя другий рік поспіль в рамках програм корпоративної соціальної відповідальності Групи Метінвест. Його мета – підвищення соціальної активності населення та підтримка актуальних проектів, спрямованих на підвищення якості життя у всіх містах присутності Метінвесту. Всього в 2014 році на участь у конкурсі було подано 123 заявки. У фінал конкурсу вийшли 17 соціальних проектів жителів міста, які отримали від МК «Запоріжсталь» фінансування в сумі 1,1 млн грн. на реалізацію своїх ініціатив до кінця 2014 року. Кожен фіналіст отримав грант від комбінату до 100 тис. грн. на реалізацію свого проекту.

Menu