ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРОФІНАНСУВАВ СТВОРЕННЯ ДВОХ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ В ШКОЛІ-ІНТЕРНАТІ «ОБЕРІГ»

ПАТ «Запоріжсталь» в рамках соціальної відповідальності профінансував створення двох спеціалізованих залів для занять лікувальною фізкультурою і ритмікою в Запорізькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті «Оберіг». На ці цілі комбінат виділив понад 250 тис. гривень.

зал для занять лікувальною фізкультурою

За ці кошти виконано ремонт в двох, що раніше не пристосованих для занять спортом, залах. Протягом декількох місяців в школі встановлено сучасні системи вентиляції, освітлення та опалення, замінено старі двері і вікна – на енергозберігаючі пластикові. У залі ритміки встановлені дзеркальна стіна і дерев’яний верстат для занять танцями, в залі лікувальної фізкультури – шведські стінки. У нових залах зможуть займатися ритмікою і фізкультурою все вихованці школи-інтернату «Оберіг».

зал для занять лікувальною фізкультурою

Комбінат «Запоріжсталь» надає шефську допомогу школі-інтернату «Оберіг» більше десятка років. Крім регулярної фінансової допомоги, працівники комбінату щорічно проводять суботники на території дитячого закладу, крім того надавалася допомога в ремонті електромереж.

зал для занять ритмікою

У школі-інтернаті виховуються понад 240 дітей з особливими потребами, з ними працюють близько 130 осіб, з яких – 86 педагоги, інші – адміністративний, обслуговуючий, допоміжний персонал. Реабілітація дітей проходить за спеціальною навчальною програмою з допомогою професійних логопедів, вчителів-дефектологів, психологів.

зал для занять ритмікою

Menu