МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПОКРАЩУЄ РОБОЧИЙ ПОБУТ

У 2015 році в рамках Програми з поліпшення робочого побуту для співробітників МК «Запоріжсталь» направить близько 16 млн грн. на приведення санітарно-побутових та адміністративних будівель та приміщень у відповідність з кращими практиками культури і побуту на виробництві. Серед об’єктів – кімнати прийому їжі, душові, санвузли та гардеробні приміщення адміністративно-побутових комплексів.

Комбінат, слідуючи принципам корпоративної соціальної відповідальності Групи Метінвест, реалізує Програму з поліпшення робочого побуту, послідовно нарощуючи фінансування з серпня 2012 року (в 2012 році інвестиції склали – 920 тис. грн., В 2013 році – 2,2 млн грн., В 2014 році – 12 млн грн.).

 

На станції Доменна, Управління залізничного транспорту

«Успіх будь-якої справи залежить від людей, від їх професіоналізму та ставлення до роботи. А це тісно пов’язано з умовами праці, рівнем заробітної плати, можливостямидля повноцінного відпочинку. Ми будемо робити все необхідне для безпечної і продуктивної роботи наших металургів, незважаючи на складну економічнуситуацію», – підкреслив Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

 

Кімната прийому їжі Управління залізничного транспорту

В рамках Програми з поліпшення робочого побуту для працівників комбінату в 2015 році планується капітальний ремонт 50 об’єктів в 20 підрозділах комбінату. Серед об’єктів – кімнати прийому їжі, душові, санвузли та гардеробні приміщення адміністративно-побутових комплексів. Ремонт побутових приміщень проводиться з використанням нових технологій і якісних будівельних матеріалів, енергозберігаючих систем освітлення, вентиляції та кондиціонування. Після ремонту встановлюється сучасне обладнання, ергономічні меблі та оргтехніка.

 

Кімната прийому їжі цеху підготовки складів

У 2014 році комбінат провів капітальний ремонт, реконструкцію та модернізацію 32 об’єктів робочого побуту загальною площею 4,3 тис. кв. м. Найбільшим заходом Програми стало будівництва і введення в експлуатацію адміністративно-побутового комплексу на станції Доменна, інвестиції склали 1,2 млн грн. У 2014 році було відремонтовано 5 санвузлів, 21 кімната прийому їжі.

Нагадаємо, з квітня 2015 всім співробітникам комбінату була підвищена заробітна плата в середньому на 23%, за підсумками роботи у травні середня заробітна плата по комбінату становить 9720 грн.

Menu