Метінвест виділив понад 5 млн гривень на стипендії запорізьким студентам

Спільна профорієнтація, понад 5 мільйонів гривень на стипендії та комплексна модернізація освітнього процесу – це результат підписання 23 травня 2019 року Меморандуму про співпрацю між Групою Метінвест та Національним університетом «Запорізька політехніка» і Запорізьким національним університетом. Угода закріпила спільне прагнення соціально відповідального бізнесу та закладів вищої професійної освіти вдосконалювати рівень підготовки майбутніх промисловців.

На фото (зліва направо): Генеральний директор “Запоріжсталі” Ростислав Шурма, ректор ЗНУ Микола Фролов та в.о. ректора НУ “Запорізька політехника” Володимир Прушковський

 

Меморандум покликаний створити сприятливі умови для реформування освітньої системи з підготовки кваліфікованих фахівців технічних спеціальностей з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці України. Його мета – покращення якості профільної освіти через модернізацію матеріально-технічної бази освітніх закладів, актуалізацію навчальних планів та створення комфортних умов для освітнього процесу, мотивацію талановитих та амбітних студентів, націлених на реалізацію власного потенціалу у промисловій галузі.

«Нова стипендіальна програма для понад 400 студентів, підтримка  модернізації навчальних класів та лабораторій, спільна профорієнтаційна робота для популяризації металургійних професій – основні напрямки співпраці відповідального бізнесу – компанії Метінвест із запорізькими вишами. Ми не просто роботодавці – ми готові бути партнерами та беремо на себе додаткові зобов’язання у надважливому процесі створення сучасної професійної освіти в Україні», – наголосив Генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма.

Зокрема, меморандум передбачає  взаємодію компанії та вишів у проведенні курсів із підготовки ЗНО, курсів зі STEM-освіти школярів, стажування студентів та викладачів на базі підприємств.

Відтепер найкращі студенти Запорізької політехніки та ЗНУ, які навчаються на 1-5 курсах профільних спеціальностей, на конкурсній основі можуть претендувати на стипендії Метінвесту. Загальна сума соціальних інвестицій компанії становитиме понад 5,3 млн грн.

Нагадаємо, щороку в рамках програми  партнерства з навчальними  закладами запорізькі підприємства Метінвесту приймають на роботу близько 200 молодих спеціалістів.

Menu