На святі до Дня матері та Дня сім’ї зібралося 250 гостей

22 травня в ДК металургів відбувся традиційний сімейний свято за підтримки ПАТ «Запоріжсталь».


Щороку комбінат організовує сімейне свято «Нехай будуть у вашому домі добро і благодать». Захід проводиться для співробітників, які виховують дітей з особливими потребами, багатодітних сімей, батьків, які виховують своїх дітей самостійно. Цього року це свято приурочили до Дня матері та Дня сім’ї.

Захід відвідали 250 гостей – батьків і їхніх дітей для яких приготували насичену розважальну програму. Діти могли пограти з аніматорами, взяти участь в різноманітних майстер-класах або взяти участь в паперовому шоу. Також для всіх гостей пройшов святковий концерт за участю колективів БК металургів.


Привітав сім’ї зі святом і заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

– Дуже приємно, що на комбінаті “Запоріжсталь” розуміють, що співробітник підприємства повинен бути захищений і щасливий не тільки на своєму робочому місці, а й удома. Прийшовши додому він повинен принести радість і щастя в сім’ю. Сьогодні на святі було сотні щасливих, усміхнених дітей, а їхні батьки трималися за руки і обнімалися. Ось це і є показник нормальної країни, яка розвивається, міста і нашого містоутворюючого підприємства комбінату “Запоріжсталь”.

Menu