ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ СМИ

9 вересня 2016 року у ПАТ «Запоріжсталь» і ПрАТ «Запоріжкокс» працівниками відповідних служб підприємств спільно з фахівцями ГУ ГСЧС України в Запорізькій області в рамках вимог Кодексу цивільного захисту України, було проведене повномасштабне протиаварійне тренування на тему: «Ліквідація загоряння на газопроводі коксового газу».

В ході тренування учасникам необхідно було усунути вогнище загоряння, що сталося під час проведення вогневих робіт на ділянці газопроводу коксового газу.

Метою навчань стала перевірка злагодженої роботи підрозділів ГСЧС, служб і персоналу підприємств при ліквідації наслідків аварійних ситуацій у разі виникнення аварій на важкодоступних об’єктах (що знаходяться на висоті) газового господарства ПАТ «Запоріжсталь» і ПрАТ «Запоріжкокс».

Після отримання сигналу про виникнення нештатної ситуації до місця тренування прибули працівники спеціалізованих служб. Газорятувальною службою була організована розвідка обстановки, пожежними розрахунками проведена локалізація загоряння. Для запобігання ймовірності загоряння вагонів з коксом на ПрАТ «Запоріжкокс» була спрямована локомотивна бригада ПАТ «Запоріжсталь». Розрахунки ГСЧС і служб підприємств діяли швидко, злагоджено і ефективно.

До тренування було залучено працівників спеціалізованих служб ПАТ «Запоріжсталь» і ПрАТ «Запоріжкокс», фахівці ГУ ГСЧС України в Запорізькій області, 10 одиниць спеціальної автомобільної техніки, спеціалізовані засоби пожежогасіння.

Кликнув здесь, вы получите доступ к фотографиям в высоком разрешении

Menu