ЩОБ ДОПОМОГА БУЛА ШВИДКОЮ

Збереження здоров’я і життя співробітників – пріоритет в роботі комбінату. На підприємстві йде системна робота в цьому напрямку, один з векторів якої – реалізація стандарту з надання долікарської та екстреної медичної допомоги. Комбінат придбав сучасний автомобіль, оснащений всім необхідним для надання долікарської та екстреної медичної допомоги.

Розповісти які заходи для збереження здоров’я і життя співробітників впроваджуються на комбінаті ми попросили директора з ОП, промислової та техногенної безпеки Ігоря Черняка.

 – Розкажіть про основні напрямки, які реалізуються для збереження здоров’я працівників підприємства?

– Ми ввели в практику проведення поглиблених медичних оглядів для працівників критичних спеціальностей, розширили медогляд для співробітників віком старше 45 років. Тобто зробили акцент в роботі на профілактику і попередження захворювань. Також приступили до модернізації оснащення медпунктів і віддалених ділянок комбінату всім необхідним для надання першої долікарської допомоги.

– Який стан справ з матеріально-технічною базою цехів і здоровпунктів комбінату?

– Підприємство закупило 19 сучасних автоматичних дефібриляторів. Вони увійшли до складу спеціальних медичних комплектів – в їх числі також носилки, шини, шийні коміри, ін. Сьогодні ці комплекти знаходяться на найбільш віддалених від здоровпунктів виробничих ділянках. До слова, таким же обладнанням оснащені і 11 здоровпунктів комбінату «Запоріжсталь».

– Як зробити доступ до медичного обладнання для виробничників максимально зручним і швидким?

– У ці дні на комбінат надійшов новий автомобіль швидкої медичної допомоги Peugeot Boxer, також придбаний в рамках стандарту. Інвестиції – 2 млн грн. Крім того, в рамках цього ж стандарту, комбінат «Запоріжсталь» придбав 18 спеціалізованих шаф для зберігання медичного інструментарію, необхідного при наданні невідкладної долікарської допомоги.

– Спасибі за інтерв’ю.

 

Menu