У ПАЛАЦІ МЕТАЛУРГІВ ФІНІШУВАВ 15-Й ФЕСТИВАЛЬ «ТАЛАНТИ ТВОЇ, «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»

Нагородженням переможців та призерів, а також гала-концертом у Палаці культури металургів завершився 15-й фестиваль самодіяльної творчості «Таланти твої, «Запоріжсталь». Він проходить під девізом «Творчість. Натхнення. Майстерність».

Учасники свята співали і танцювали, читали вірші і демонстрували речі хенд-мейд. Гості заходу були вражені різноманітністю творчого потенціалу металургів! На фестивалі 9 номінацій, і в кожній – по кілька переможців. Традиційно беруть участь 30 структурних підрозділів та дочірніх підприємств ПАТ «Запоріжсталь». Фестиваль стартував 15 березня, огляди проходили по середах. Заявки подали близько 400 осіб, а до фіналу дійшло понад 120 учасників.

– Це дійсно традиція багатьох років. Запоріжсталівці настільки звикли до фестивалю «Таланти твої, «Запоріжсталь», що вже не бачать без нього своє дозвілля. Він затребуваний, інтерес до фестивалю зростає з року в рік, і ми будемо його розвивати, можливо, з’являться нові формати, – зазначив начальник відділу взаємодії з персоналом ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Рибаченок.

94 учасника фестивалю «Таланти твої, «Запоріжсталь» отримали грошові призи від комбінату на загальну суму 25 тисяч гривень. 34 учасники заохочені від профкому комбінату на суму 8 тисяч гривень.

Menu