ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПОДАРУВАВ ЗАПОРІЗЬКИМ ЗАГАЛЬНООСВІТНІМ ЗАКЛАДАМ КОМПЛЕКТИ МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ ТЕХНІКИ

ПАТ «Запоріжсталь» традиційно привітав запорізькі школи із завершенням навчального року. У подарунок від металургів 24 середніх загальноосвітніх закладів м. Запоріжжя отримали комплекти мультимедійної техніки – проектор і мобільний екран. На придбання техніки комбінат направив понад 300 тис. гривень.

Нове мультимедійне обладнання дозволить істотно підвищити ефективність навчального процесу, буде використовуватися при проведенні культурних, спортивних та інших заходів в навчальних закладах.

Комбінат системно надає підтримку навчальним закладам Запоріжжя: фінансує ремонт будівель, придбання меблів, комп’ютерної та оргтехніки, спортивного інвентарю та інше. Загальноосвітні установи отримують гранти на реалізацію освітніх проектів в рамках конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто». Щорічно комбінат з екскурсіями відвідують понад 1000 учнів запорізьких шкіл. В рамках екологічної волонтерської акції «Врятуємо Дніпро разом!» комбінат організовує екологічні квести для школярів на о. Хортиця.

Menu