В Запоріжжі почав працювати Центр реабілітації для працівників Метінвесту з Маріуполя

На базі хабу громадської організації «Платформа спільних дій» у Запоріжжі почав працювати реабілітаційних Центр для працівників підприємств Групи Метінвест у Маріуполі.

Кожен день, ризикуючи своїм життям з Маріуполя до Запоріжжя евакуюються тисячі жителів міста-героя Маріуполя. Серед врятувавшихся є і працівники металургійних гігантів: Азовсталі та Маріупольського металургічного комбінату імені Ілліча.

Хтось продовжує свій шлях далі на захід у пошуках більшої безпеки, але велика кількість вимушених переселенців залишається у Запоріжжі. Тут волонтери намагаються надати їм усю можливу допомогу. Гуманітарною допомогою та розміщенням людей у прихистках займається і Центр гуманітарної допомоги Метінвесту. Проте Компанія також опрацювала можливість надати змогу працівникам із Маріуполя, які зараз знаходяться у Запоріжжі, отримати роботу. Саме з цією метою був створений Центр реабілітації для працівників Метінвесту з Маріуполя.

«Війна залишила без житла та роботи близько 40 тисяч металургів та ремонтників Групи Метінвест у Маріуполі. Велика частина їх виїжджає до міст присутності Компанії, зокрема у Запоріжжя.

Маріупольці – це сильні та відважні люди, які хочуть працювати. І ми готові запропонувати їм адаптацію та працевлаштування на підприємствах Компанії, що нині працюють у Запоріжжі.» – розповідає голова Центру координації гуманітарної місії Метінвесту в Запоріжжі та Генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

У Центр на базі «Платформи спільних дій» наразі працює Центр кар’єри Метінвест, де відвідувачі можуть зареєструватись та отримати пропозиції щодо роботи на Запорізьких підприємствах Метінвесту або у муніципальних закладах. Також у процесі працевлаштування переселенцям допоможуть вирішити житлові питання.

Окрім цього, у Центр можна звернутись за медичною та психологічною допомогою. Також тут є люди, які нададуть будь-яку консультативну допомогу: підкажуть, де і як оформити документи, куди віддати дитину до школи чи дитячого садка, отримати гуманітарну допомогу.

Menu