Метінвест підтримав реабілітаційну програму для дітей у Запоріжжі

Запорізький спортсмен та срібний призер Олімпіади Денис Силантьєв започаткував спеціальний реабілітаційний проєкт у Запоріжжі для дітей «Фізична реабілітація через плавання».

— Це пілотний проєкт, який ми проводимо у партнерстві з компанією Метінвест. Він розрахований на реабілітацію діток евакуйованих з тимчасово окупованих територій або із зони активних бойових дій. Заняття проводитимуться за програмою, яку розробив я. Вода — це чудовий спосіб, щоб зняти стрес і відволіктися від пережитого. Адже ці діти бачили пекло війни, — розповів Денис Силантьєв.

Реалізувати проєкт вдалося завдяки фінансовій підтримці Групи Метінвест. Компанія спрямувала 235 тисяч гривень на реабілітаційну програму для того, щоб діти, які у ній залучені, могли займатися безкоштовно.

Програма реабілітації розрахована до кінця жовтня і включає 16 занять. За цей час діти мають навчитися плавати кількома способами і пропливати 25 метрів без зупинки. Нині охочих навчитися плавати близько сотні.

Генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Групи Метінвест Олександр Мироненко відзначив:

– Від початку війни Запоріжжя прихистило тисячі людей. Здебільшого, сюди приїхали родини з дітьми. Тож наша мета – зробити так, щоб вони почувалися в місті безпечно й комфортно. Мали змогу працювати, отримувати соціальні послуги. І якщо дорослі за щоденними клопотами більш-менш упевнено повертаються до звичного життя, то малеча ще довго виходить зі стресового стану. Щоб допомогти їм подолати наслідки психологічних травм, Група Метінвест Ріната Ахметова надала кошти на реалізацію проєкту Дениса Силантьєва. Адже реабілітація через плавання – це дієвий і водночас приємний спосіб налагодити психоемоційний стан.

Menu