Молоді металурги здали кров для Запорізького військового шпиталя

Працівники «Запоріжсталі» та інших запорізьких підприємств Метінвесту, які перебувають у Молодіжній організації зібрались для того, щоб стати донорами для пацієнтів Запорізького військового шпиталя.

— Намагаюся здавати кров регулярно. Комусь це може врятувати життя, тим паче в такі складні часи, як зараз, кров дуже потрібна. З початку повномасштабної війни я вже втретє здаю кров. Перед здачею крові звичайно готуюся, дотримуюся дієти впродовж двох днів — не вживаю нічого солоного, гострого, жирного, молочного. Адже це дуже важливо, — розповідає укладальник-пакувальник цеху холодної прокатки Станіслав Лапенко.

Донорством молодик займається вже кілька років. За період повномасштабного вторгнення Станіслав вже тричі здавав кров. Традиція проведення днів Донора на комбінаті доволі довга, тому на підприємстві працює багато таких донорів як Станіслав.


— Сьогодні за ініціативи молодіжної організації комбінату “Запоріжсталь” була організована масова здача крові для військового госпіталю. Співробітники нашого підприємства завжди охоче приходять та здають кров для різних потреб. Сьогодні до Центру крові прийшли волонтери-співробітники запорізьких підприємств Метінвесту, які поділилися своєю кров’ю з тими, хто цього потребує. Це наш внесок у підтримку українських оборонців, у нашу перемогу, — розповів керівник молодіжної організації комбінату “Запоріжсталь” Анатолій Ширма.

Menu