ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРОФІНАНСУВАВ СТВОРЕННЯ «КОЗАЦЬКОГО ТРОЛЕЮ»

07 січня 2016 року у історико-культурному комплексі «700-річний Запорізький дуб» розпочав свою роботу новий патріотичний спортивно-розвиваючий атракціон «Козацький тролей», будівництво якого профінансував комбінат «Запоріжсталь». Проект став переможцем конкурсу «Ми – це місто» в 2015 році, на його реалізацію комбінат виділив грант у сумі порядку 94 тис. гривень.

Автором ідеї виступила дитячо-юнацька школа козацького бойового мистецтва «Спас», яка запропонувала ідею створення атракціону на території історико-культурного комплексу. Проект спрямований на патріотичне виховання і фізичний розвиток молоді, організацію активного відпочинку для жителів і гостей міста, а також підвищення туристичної привабливості Запорізької області.

Довжина тролея – 38 метрів, висота – 6 метрів. Особливість атракціону в тому, що спускатися по тролею необхідно в козацьких шароварах. Тролей призначений для дорослих і дітей, а кататися на ньому всі бажаючі можуть круглий рік.

Слід зазначити, що в 2014 році в рамках конкурсу «Ми – це місто» комбінат «Запоріжсталь» профінансував створення «Козацької кузні» на території історико-культурного комплексу «700-річний Запорізький дуб».

Menu