ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРЕДСТАВИВ ПРОЕКТ РЕКОНСТРУКЦІЇ ДП № 3 НА НАЙБІЛЬШІЙ МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В ЛАС-ВЕГАСІ

ПАТ «Запоріжсталь» представив на міжнародній конференції Hexagon, яка проходила з 13 по 16 червня 2017 року Лас-Вегасі (штат Невада, США), передові технологічні рішення реконструкції доменної печі №3 (інвестиції комбіната – близько 1,5 млрд гривень). Спеціалізована міжнародна конференція Hexagon проходить щорічно в США. В рамках конференції ключові лідери індустрії інформаційних технологій презентують актуальні інноваційні розробки.

З окремою доповіддю на конференції виступив директор з капітального будівництва та інвестицій ПАТ «Запоріжсталь» Олексій Лебедєв на тему «Геодезичне забезпечення та моніторинг робіт при реконструкції доменної печі № 3». Доповідь була присвячена деталізації умов майданчика реконструкції, дуже обмеженою за розмірами території, в умовах діючого виробництва. Фахівцями комбінату розроблений ряд інноваційних рішень, які дозволили якісно виконати необхідні роботи, без обмежень для виробничого процесу в цілому.

Зокрема, на стадії проектування була створена інтелектуальна модель печі, яка об’єднала 15 тис. двомірних креслень. Створення цієї моделі дозволило на етапі проектування усунути понад 11 тис. помилок і надалі відстежувати реалізацію проекту. При реконструкції була застосована технологія лазерного сканування вузлів доменної печі №3 і поєднання отриманих зображень з проектними, що дозволило ефективно контролювати хід реконструкції.

Конференція Hexagon щорічно збирає близько 4 тис. учасників з більш ніж 70-ти країн світу. Традиційно учасники конференції обговорюють останні інноваційні рішення в області геопросторових технологій, діляться досвідом в їх застосуванні. Серед учасників – лідери великих комерційних корпорацій, користувачі, експерти, фахівці з усього світу, що представляють всі технологічні напрямки корпорації Hexagon AB – провідного світового постачальника інтегрованих технологій проектування, вимірювань і візуалізації.

Menu