«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ДОПОМОГЛА ТВОРЧОМУ КОЛЕКТИВУ ВІДСВЯТКУВАТИ 30-РІЧЧЯ

в Запорізькому палаці дитячої та юнацької творчості пройшов ювілей запорізького ансамблю танцю «Весняночка» – неодноразового переможця і лауреата міських, обласних, міжнародних фестивалів і конкурсів.

Урочистий захід відвідали випускники попередніх років. Деякі випускники ансамблю сьогодні вже самі стали викладачами хореографії, солістами не тільки в Запоріжжі, а по всій Україні і за її межами. Всього танцювальний колектив випустив 600 танцюристів за 30 років роботи. Зараз тут займаються 300 детейв віці від 5 до 17 років.

— Ми дуже раді, що сьогодні на наше свято завітали випускники навіть з першого випуску. Це ще раз каже про те, що учасники колективу, їх батьки та педагоги — це одна велика дружна родина. Звичайно, сьогоднішнє свято не було б таким яскравим без наших друзів з інших міст України. Тому ми дуже дякуємо комбінату «Запоріжсталь», який допоміг нам прийняти танцювальні колективи з інших регіонів України. Саме представники «Запоріжсталі» організували транспортне перевезення гостей, подарували їм сувеніри та інше. Така підтримка дуже важлива для «Весняночки», – розповіла художній керівник ансамблю Наталія Воронцова.

Menu