ЗАПОРОЖЦІ ПОЗНАЙОМИЛИСЯ З PINHOLE

МК «Запоріжсталь» допоміг організувати виставку робіт фотохудожника Андрія Бондаренка, виконаних в оригінальному стилі pinhole, яка пройшла в Запоріжжі з 18 по 30 червня.

Pinhole це спосіб фотографування, при якому застосовують незвичайні камери з відсутністю об’єктива – його заміняє невеликий отвір. Старшому майстрові електриків обтискного цеху «Запоріжсталі» Андрію Бондаренку камерою часто служить банка з-під кави.

Бондаренко працює в стилі pinhole близько 10 років і каже, що це інша філософія фотографування і завжди непередбачуваний результат, а кожна робота пов’язана з якоюсь цікавою історією.

– Одного разу я хотів зняти ялиночку, дістав свій фотоапарат і викликав великий інтерес у співробітників міліції, – згадує Андрій. – Довелося довго доводити, що цей підозрілий предмет – фотоапарат.

На виставці було представлено більше 40 авторських фотознімків Бондаренко, серед яких пейзажі, портрети, фотопанорама МК “Запоріжсталь” і багато іншого.

– Це моя перша персональна виставка в стилі pinhole, – говорить фотохудожник. – Без допомоги рідного комбінату, я б не зміг її провести.

– У нас на “Запоріжсталі” багато різнобічно розвинених людей, – зазначає начальник обтискного цеху комбінату Андрій Кривцов. – Дуже приємно, що в нашому підрозділі трудиться Андрій Бондаренко – він не тільки класний фахівець, але ще й майстер у своєму хобі. Я пишаюся, що працюю з настільки талановитим колегою.

Menu