ЗА ПІДТРИМКИ МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМБІНАТУ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВІДБУЛОСЬ МАСШТАБНЕ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ РОЗВАЖАЛЬНЕ СВЯТО «КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ»

Взяти участь у спортивних змаганнях прибуло близько 600 учасників з усієї Запорізької області. Свято спорту стало сімейним. Діти змагалися в єдиноборствах, і ах батьки в різноманітних спортивних конкурсах.

Всього зареєструвалося 108 сімей, для участі в конкурсі «Тато, мама, я – спортивна сім’я». На участь в грі «Хвостики» було отримано 450 заявок. Вивести змагання на досить високий рівень допоміг ПАТ «Запоріжсталь», який регулярно підтримує розвиток спорту. Керівництво комбінату надало площадку для проведення гри, а також взяло на себе організаторську функцію і підтримало змагання фінансово, виділивши 18 тисяч гривень.

– Наше майбутнє – це наші діти: здорові, міцні і щасливі. Підтримати дані змагання – це дуже велика честь, тому комбінат «Запоріжсталь» виступив спонсором, – розповів молодіжний мер, керівник молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Ільченко. – Позитивний момент, що ці змагання з українською душею, з українським серцем. Дуже приємно, що сьогодні в цьому залі більше 500 дітей, які будуть продовжувати славні козацькі традиції.

Під час урочистого відкриття учасників змагання привітали величезні дракони – символ східних єдиноборств, вихованці Всеукраїнської федерації «Спас», які продемонстрували свою майстерність в єдиноборствах, а також учні Запорізької дитячої музичної школи №6.

Перш ніж вступити в бій за першість, молодим спортсменом довелося попітніти на розминці. Майстер-клас учасники змагань удостоїлися отримати від олімпійської чемпіонки, чемпіонки світу, заслуженого майстра спору СРСР Ольги Стражевої.

Після розминки учасники Всеукраїнського розважального свята «Козацькі розваги» кинулися в бій, звичайно ж, всі молоді спортсмени були налаштовані тільки на перемогу. Як і годиться, переможці отримали грамоти та медалі. Задоволені заходом – залишилися всі!

Menu