ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРИДБАВ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ І МЕБЛІ ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ № 1

Нові ліжка, тумбочки і пеленальні столи вже розмістили в одному з відділень дитячої міської лікарні №1, що в Космічному мікрорайоні. За рік в цьому медичному закладі лікування проходять понад п’ять тисяч маленьких пацієнтів і тепер час їх перебування в стінах лікарні стане більш комфортним.

Нові меблі та обладнання для лікарні придбав ПАТ «Запоріжсталь».

– Керівництво комбінату ухвалило рішення зробити подарунок лікарні і передати медичне обладнання та меблі, які були їм потрібні на суму в 100 тисяч гривень, – зазначив начальник юридичного відділу профспілкового комітету ПАТ «Запоріжсталь» Ігор Чумаченко. – Упевнений, що ця допомога дозволить лікарні працювати краще і діти будуть швидше одужувати.

М’якість нових ліжечок вже випробували дворічний Миша і трирічна Маша, які разом з мамою лежать у відділенні 7 днів.

– У Миши пневмонія, тому лікуємося повільно, але нас уже випускають гуляти на вулицю, і ми йдемо на поправку, – розповіла мама Лідія Надточій. – Діти сплять на новеньких ліжечках і щасливі. Незважаючи на те, що це лікарняні ліжка, вони дуже зручні і діти відчувають себе, як вдома – засипають швидко і сплять міцно!

Крім того, особисто від сім’ї генерального директора ПАТ «Запоріжсталь» Ростислава Шурми медики отримали в подарунок для діток, від яких відмовилися батьки, два телевізора. Тепер малюки трьох років можуть скрасити своє перебування в лікарні періодичним переглядів мультфільмів.

Комбінат завжди виділятиме інтереси дітей як пріоритетні в наданні будь-якої допомоги. За останні три роки комбінат інвестував понад 7,5 млн гривень в лікарні Запоріжжя та області. Кошти були спрямовані на допомогу в проведенні ремонтів і придбання обладнання в близько 20 медичних установах.

Menu