ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО МАНЕЖУ СПОРТКОМПЛЕКСУ ВАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» 35 РОКІВ

26 лютого відбувся масовий спортивний захід для жителів м. Запоріжжя з нагоди 35-річчя спортивного комплексу ПАТ “Запоріжсталь”.

Спортивний манеж був введений в експлуатацію 23 лютого 1981 року. На сьогоднішній день манеж є спортивним легкоатлетичним центром України, в якому проводяться чемпіонати України і міжнародні турніри з легкої атлетики. Спорткомплекс комбінату є офіційною тренувальною базою збірної команди країни з легкої атлетики відповідно до Меморандуму про співпрацю між спорткомплексом і ФЛАУ (Федерація легкої атлетики України).

У 2015 році ПАТ “Запоріжсталь” виділив понад 3 млн грн. на реконструкцію манежу. Всього на утримання і розвиток спортивного манежу ПАТ “Запоріжсталь” в 2015 році направив 10,9 млн грн.

ПАТ “Запоріжсталь” підтримує запорізьких спортсменів національної збірної, виплачуючи їм іменні стипендії. Серед них бігунки Олеся Повх, Марія Рємєнь, Анастасія Ткачук, Єлизавета Бабій, метальниця списа Анна Гацько, багатоборці Олексій Касьянов і Ганна Мельниченко та інші. 6 спортсменів-стипендіатів ПАТ “Запоріжсталь” пройшли кваліфікацію для участі в літніх Олімпійських іграх 2016 року і мають високі шанси потрапити в олімпійську збірну України.

Працівники комбінату “Запоріжсталь” і члени їх сімей займаються фізкультурою і спортом на базі манежу. У легкоатлетичному манежі на безкоштовній основі тренуються вихованці СДЮШОР з легкої атлетики, спортсмени з обмеженими можливостями “Інваспорт”, СДЮШОР зі спортивної гімнастики та іншы спортивны організації.

Menu