КОСМІЧНИЙ ВОРКАУТ В КОСМІЧНОМУ МІКРОРАЙОНІ

В рамках одного з проектів-переможців конкурсу МК «Запоріжсталь» «Ми – це місто» в Космічному мікрорайоні Запоріжжя відкрили майданчик для занять вуличною гімнастикою – стріт-воркаутом.

На реалізацію ідеї, що отримала назву «Здорове майбутнє – це просто», підприємство виділило грант (100 тис. гривень) громадської організації «Скала».

– На цьому майданчику встановили спортивні снаряди, лавочки, вішалку для одягу, урни, велосипедну парковку, – розповідає Олександр Онищенко, голова громадської організації “Скала”. – Скоро аналогічні майданчики в рамках проекту «Здорове майбутнє – це просто» відкриються біля школи “Запорізька Січ” на острові Хортиця, у парку Ювілейний Хортицького району та у 71-й школи. Хочу подякувати МК «Запоріжсталь» і його Генеральному директорові Ростиславові Шурмі за те, що в такий нелегкий час підприємство знаходить кошти і допомагає розвитку соціальних ініціатив.

На урочистій церемонії відкриття майданчика керівник молодіжної організації МК «Запоріжсталь» Сергій Ільченко привітав від імені Генерального директора комбінату Ростислава Шурми всіх присутніх з цією важливою для розвитку міського спорту подією. Потім, команда з трьох атлетів, серед яких був організатор і керівник руху стріт-воркаут в Запоріжжі Богдан Бунзон, влаштувала для глядачів показові виступи, вражаючи космічної технікою виконання найскладніших вправ.

– Зупинятися на досягнутому ми не будемо, – відзначає Сергій Ільченко. – Будемо розвивати і цей вид спорту, та інші. Головне, щоб у жителів міста було бажання щось робити, створювати для себе і оточуючих, а комбінат “Запоріжсталь”, звичайно ж, підтримає.

Menu