КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ЗА 2016 РІК ВИЗНАНИЙ КРАЩИМ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Колективний договір комбінату «Запоріжсталь» за підсумками 2016 року визнано найкращим серед підприємств Запорізької області, чисельністю понад 10 тисяч співробітників.

Нагородження відбулося 20 червня 2017 року рамках засідання обласного соціально-економічної ради Запорізької обласної державної адміністрації.

«В основі всіх соціальних гарантій, які закріплені в колективному договорі підприємства – ефективну працю колективу «Запоріжсталі», щоденна ефективна робота кожного працівника комбінату», – підкреслив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

У 2016 році комбінат повністю виконав всі гарантії щодо оздоровлення працівників, підтримки ветеранів, розвитку культури і спорту та виплаті всіх видів матеріальної допомоги, надання адресної допомоги соціально незахищеним категоріям населення, які пов’язані з підприємством.

Так, в 2016 році на організацію оздоровчого сезону для співробітників, їхніх дітей і ветеранів підприємства комбінат виділив понад 23 млн гривень. Середня заробітна плата по комбінату за рік зросла більш ніж на 16% і перевищила 11 тисяч гривень. Також прийнято рішення про збільшення суми матеріальної допомоги при народженні дитини – з 1000 гривень до 1500 гривень.

Конкурс на кращий колективний договір, який проводить Запорізька обласна рада профспілок, проходить щорічно серед усіх підприємств Запорізької області – в сфері промисловості, сільського господарства, в бюджетній сфері. Номінації конкурсу розподілені між підприємствами за кількістю співробітників. Колективний договір комбінату «Запоріжсталь» починаючи з 2012 року – щорічний переможець конкурсу серед підприємств чисельністю понад 10 тисяч співробітників.

Крім того, колективний договір комбінату «Запоріжсталь» тричі займав перші місця у всеукраїнському рейтингу – Конкурсі на кращий колективний договір серед підприємств гірничо-металургійного комплексу України.

Начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу Максим Педь та голова профспілкового комітету ПАТ “Запоріжсталь” Леонід Анісімов з нагородою.

Menu