Виробничий побут працівника комбінату повинен бути комфортним і зручним – такого незмінного правила дотримуються на МК «Запоріжсталь». Модернізаційна програма комбінату, яка реалізується з метою поліпшення виробничих показників, підвищення ефективності, зниження екологічного навантаження на навколишнє середовище, містить також пріоритетний напрямок – створення комфортних умов праці для працівників МК «Запоріжсталь».
Послідовна робота з підвищення рівня комфортності умов праці та побуту запоріжсталівців відзначена подякою Групи Метінвест.
Як МК «Запоріжсталь» вдалося досягти таких успішних результатів, ми поцікавилися у начальника управління соціальної сфери МК «Запоріжсталь» Олександра Пшеничного.
– Які інвестиції у створення комфортних умов праці для працівників комбінату в 2014 році?
– Робота з поліпшення робочого побуту стартувала на комбінаті в середині 2012 року. У 2012 році інвестиції склали – 920 тис. грн., В 2013 році – 2,2 млн грн. У 2014 році МК «Запоріжсталь», працюючи в складних економічних умовах, поряд з виконанням виробничої програми послідовно реалізував Програму з поліпшення робочого побуту для співробітників. Бюджет на ці цілі в 2014 році склав 12 млн грн.
– Як поліпшувався робочий побут запоріжсталівців в 2014 році?
– Всього в ході реалізації Програми у 2014 році проведено капітальний ремонт, реконструкцію та модернізацію 40 об’єктів робочого побуту загальною площею 4,3 тис. Кв. м. Серед об’єктів – адміністративно-побутові будівлі, кімнати змінно-зустрічних зборів, кімнати прийому їжі, побутові, санітарно-гігієнічні приміщення виробничих цехів.
Особлива увага приділялася цехам, де були відсутні кімнати прийому їжі. При цьому акцент ставився на обладнання кімнат сучасними меблями, холодильниками, мікрохвильовими печами, шафами для посуду. Тепер працівники можуть приймати їжу в опалювальних, оснащених всім необхідним приміщеннях.
В ході 2014 здійснено ремонт адміністративно-побутових корпусів восьми цехів комбінату загальною площею 3,6 тис. Кв. м. У 2014 році відремонтовано 5 санвузлів, 21 кімната прийому їжі.
– Назвіть найбільш великі будівельні проекти 2014 року.
– Найбільшим заходом Програми стало завершення будівництва і пуск в експлуатацію адміністративно-побутового комплексу на станції Доменна, інвестиції склали 1,2 млн грн.
Крім того, в квітні 2014 після капітального ремонту був зданий в експлуатацію здравпункт доменного цеху, інвестиції склали 330 тис. грн.
Слід зазначити, що ремонт побутових приміщень проведено з використанням найсучасніших технологій і будівельних матеріалів. Побутові приміщення оснащені сучасними системами освітлення, вентиляції і кондиціонування з використанням актуальних енергозберігаючих технологій, а також сучасним обладнанням, ергономічними меблями та оргтехнікою.
– Дякую за інтерв’ю.