ЗА ВИЩИМ РОЗРЯДОМ

Про працівників цеху ремонту металургійного устаткування № 4 справедливо кажуть, що їхні золоті руки відремонтують будь-яке складне обладнання. Про працелюбну і дружному колективі ремонтників наша розмова з начальником цеху Сергієм Неліпою.

– Які головні завдання стоять перед вашим колективом?

– Агломашини та агрегати мартенівського цеху, прокатні стани й вагоноопрокидувачі, преси та крани – не перелічити обладнання комбінату, яке обслуговує наш цех. Ремонтні бригади дуже мобільні. Зустріти наших фахівців можна в різних цехах, така вже особливість роботи.

– Розкажіть про роботу ваших фахівців на головних ділянках комбінату.

– У майстернях нашого підрозділу за хорошу працю можу відзначити слюсаря-ремонтника Дмитра Крицького і електрогазозварника Ігоря Луценка. Вони вправно і вміло перевіряють і ремонтують підшипники колісних пар сталерозливних візків. В їхньому ділі по іншому не можна: пропустив невеликий недолік, а він спрацював в негатив. Так що вони завжди ретельно оглядають агрегати і механізми. Обидва вони – і Дмитро, і Ігор – досвідчені працівники, за плечима кожного – більше десяти років роботи на комбінаті.

– Чимало співробітників ЦРМО № 4 можна зустріти і в прокатних цехах. Які об’єкти тут в пріоритеті?

– Не можна виділити якийсь один об’єкт. Ось, наприклад, електромостовий кран № 68 в обтискному цеху обслуговують наші найкращі слюсарі ремонтники – Станіслав Ефрос, Ігор Семікліт, Андрій Гордейчик і майстер з ремонту механообладнання Василь Галочка. Спочатку саме крани були в центрі уваги нашого цеху. Тепер наші компетенції розширилися, можемо допомогти навіть в обслуговуванні станів. Втім, така універсальність в роботі тільки радує, та й знань багато не буває. Хочу відзначити майстра Василя Галочку, на комбінаті він з 1983 року, працював слюсарем-ремонтником в цеху холодної прокатки № 1. Але незабаром перейшов в ремонтний цех – тут досвід тільки примножився. Найскладніші питання з ремонту кранів – це, звичайно ж, до нього.

– Розкажіть про роботу бригад ділянки з ремонту обладнання, копрового, ливарного цехів і цеху підготовки виробництва.

– Сьогодні вони проводять ремонт в копровому цеху. Слюсарі-ремонтники Дмитро Чернявський, Андрій Остріжний і електрогазозварник Віталій Ковтун якраз чаклували над пресом Б-101. Всі хлопці у нас тлумачні, роботи проводять на совість – як для себе.

– На жаль, ми не зможемо розповісти в одній статті про всіх кращих співробітниках цеху. Можете назвати імена кращих?

– Це слюсарі-ремонтники Володимир Румянцев, Артем Денисенко, Євген Ільченко, Олег Петров, Віталій Гребенюк, Олександр Тюрін, Сергій Малютін, Василь Малий і Олег Саранча, електрогазозварник Ігор Сазонов і електромонтер Дмитро Скидан, майстри Олександр Навка і Віталій Нестеренко, старші майстри Олександр Валуєв, Григорій Решітко і Костянтин Вальс, та інші. У тому, що обладнання комбінату працює надійно і безперебійно, є їх велика заслуга. Яким би складним не був ремонт, з такими майстрами, як в нашому цеху, його результат завжди максимально ефективний.

– Спасибі за інтерв’ю.

Menu