Учасники запорізького форуму соціальних ініціатив поділилися враженнями про комбінат

Нещодавно в Запоріжжі проходив форум соціальних ініціатив. На цьому заході запорізькі учні представляли свої проекти по поліпшенню життя в місті. Представники комбінату відзначили кращі доповіді учнів і зараз їх автори вирушили на екскурсію на «Запоріжсталь».

Школярам показали сучасну диспетчерську, цех гарячої прокатки тонкого листа, НТА-4. Завершилася екскурсія відвідування зоокуточка в Управлінні залізничного транспорту. Після екскурсії учні розповіли про свої враження.

Учень ліцею № 34 Станіслав Педорич:
– На круглому столі я був дуже зацікавлений, коли нам розповіли, що більше в Дніпро ніяких відходів не зливають. Сьогодні я в цьому переконався і своїми очима побачив, як це все відбувається. І це невеликий крок в майбутнє. Мене це дуже вразило, тепер я думаю використовувати цей досвід в наступній наукової роботи. А в цілому екскурсія мені дуже сподобалася. Вона дуже розширила мій кругозір, тут я дізнався масу нової інформації. Але я представляв роботу на заводі трохи по-іншому. Думав, що буде більше людей, а виявилося, що тут уже все автоматизовано.

Учениця школи №38 Катерина Яковенко
– На круглому столі я дізналася про те, що у нас зараз борються за екологію на заводах, очищають викиди і все це йде до європейських стандартів. Я вважаю, що це дуже круто. І я вдячна організаторам за таку цікаву екскурсію. Особисто мені дуже сподобався гарячий цех, адже там все дуже все ефектно виглядає. З нами були дуже цікаві екскурсоводи, вони все докладно розповідали, відповідали на всі питання, і при цьому ще з гумором. Вразило також і те, що такий величезний завод піклується про екологію і ставить в пріоритет очищення викидів. Інформацією, яку я отримала, я поділюся і з іншими людьми. Взагалі у мене дещо інші теми проектів, але якщо я захочу зайнятися екологією, то це буде дуже корисний досвід.

Menu