Учасники Екофоруму – 2019 відвідали комбінат, щоб ознайомитися з індустріалними еко-проектами

З 29 по 31 травня в Запоріжжі проходить третій масштабний екологічний форум. Захід зібрав екологів і громадських працівників з усієї України.

Диспетчерська — це цікавий пункт. Він і справді схожий на центр управління космічними польотами, — поділилася враженнями член громадської організаці «Зелена генерація» Александра Патлач. — Я чекала, що там буде більше людей. Але те, що працівників небагато, свідчить про те, що система настільки автоматизована, що достатньо всього двох, трьох, чотирьох працівників, щоб контролювати цей процес.

Гостям показали диспетчерську комбінату і кислотно-травильну лінію, а також розповіли про екологічні переваги нової НТА-4.

Ми завжди зацікавлені в тому, щоб підприємство впроваджувало ресурсоефективні технології. Щоб якомога менше енергії та ресурсів витрачалося на одиницю продукції, при цьому не заважаючи людям чи не шкодячи їх здоров’ю, — зазначив співзасновник громадської організації «ReThink» Роман Пучко. — Тому будь-яка модернізація, навіть якщо вона не суто екологічна, а просто ресурсоефективна, дуже цікава для нас. Дуже добре, що цьому приділяється увага. Наскільки я пам’ятаю, у модернізацію на комбінаті біло інвестовано більше 10 мільярдів гривень. Це досить суттєво.

Menu