Молоді педагоги познайомилися з виробництвом стали

У Запоріжжі відбувся форум «Асоціації молодих освітян» в якому за три дні взяли участь 200 осіб.

Крім лекцій та майстер класів учасників чекала насичена екскурсійна програма. Форум зібрав молодих педагогів з усієї України, тому багато хто з них захотіли познайомитися із Запорізьким краєм. У екскурсійний маршрут педагогів потрапив і «Запоріжсталь».

Я перший раз на такому металургійному підприємстві. І як раз запитувала, чи вся це територія. Виявляється, ні – завод дуже великий. І це сильно вражає.

Представляла його трохи по-іншому. Але масштаби виявилися значно більше. Своїм студентам теж буду розповідати про цю екскурсію. Із задоволенням поділюся з ними отриманими в Запоріжжі знаннями. – своїми враженнями від екскурсії поділилася Венді Фінлейсон, викладач англійської мови в Сумському державному університеті.

Учасники екскурсії побували в диспетчерській і в цеху холодної прокатки, де їм показали кислотно-травильну лінію і розповіли про екологічний і виробничий ефекти, які дає ця лінія. Також молоді педагоги поспілкувалися з керівником молодіжної організації комбінату Сергієм Ільченко.

Menu