Участники Экофорума – 2019 посетили комбинат, чтобы ознакомиться с индустриалными эко-проектами

С 29 по 31 мая в Запорожье проходит третий масштабный экологический форум. Мероприятие собрало экологов и общественников со всей Украины.

Диспетчерська — це цікавий пункт. Він і справді схожий на центр управління космічними польотами, — поделилась впечатлениями член общественной организации «Зелена генерація» Александра Патлач. — Я чекала, що там буде більше людей. Але те, що працівників небагато, свідчить про те, що система настільки автоматизована, що достатньо всього двох, трьох, чотирьох працівників, щоб контролювати цей процес.

Гостям показали диспетчерскую комбината и кислотно-травильную линию, а также рассказали об экологических преимуществах новой НТА-4.

Ми завжди зацікавлені в тому, щоб підприємство впроваджувало ресурсоефективні технології. Щоб якомога менше енергії та ресурсів витрачалося на одиницю продукції, при цьому не заважаючи людям чи не шкодячи їх здоров’ю, — отметил сооснователь общественной организации «ReThink» Роман Пучко. — Тому будь-яка модернізація, навіть якщо вона не суто екологічна, а просто ресурсоефективна, дуже цікава для нас. Дуже добре, що цьому приділяється увага. Наскільки я пам’ятаю, у модернізацію на комбінаті біло інвестовано більше 10 мільярдів гривень. Це досить суттєво.

Меню