«Запорожсталь» помог команде запорожских велосипедистов подготовится к соревнованиям

16 августа команда Федерации велосипедного спорта Запорожской области отправится в Старый Самбор Львовской области, чтобы принять участие в командной велогонке.

Команда из четырех человек примет участие в заезде, длиной в 100 км. К этому событию они готовились на регулярных тренировках, которые проходили 4 раза в неделю. Кроме тренировок спортсмены нуждались в профессиональной спортивной форме, которая не создавала бы дискомфорта во время заезда.

Приобрести такую форму для спортсменов помог комбинат «Запорожсталь». Специальную велоформу пошила на заказ фирма, которая изготавливает формы для высшего эшелона мирового велоспорта.

– Велоспортом я займаюся близько двох років. І мені дуже пощастило з моєю чудовою командою! Ми працюємо як єдиний злагоджений механізм, де кожний показує свої сильні сторони і підстраховує слабкі сторони іншого. Тому я думаю, що на велогонці ми покажемо гарний результат. Тим паче, їхати ми будемо в нашій новій яскравій формі. Цей малиновий колір не дасть нам загубитися в натовпі, а якщо хтось відірветься від команди, то зможе швидко знайти.

А ще мені дуже пощастило з місцем роботи. Адже комбінат дуже підтримує спортивний рух. Тому роботу я можу поєднувати з хобі. Звичайно, карантин дуже вплинув на нас, всі масові заходи завод відмінив. Але я дуже сподіваюся, що скоро він закінчиться, і “Запоріжсталь” відновить традиційні спартакіади. Я велоспортом навіть став займатися після спартакіади. Раніше був бігуном, а потім вирішив спробувати велосипед. Так мене це і захопило, – рассказал участник велокоманды и сотрудник железнодорожного цеха «Запорожстали», Владимир Коржов.

Меню