В запорожском “Sport Life” прошло открытие юбилейной рабочей спартакиады

Более тысячи работников «Запорожстали» приняли участие в открытии 70-ой рабочей спартакиады.

— Наш комбінат вже 70 років зберігає сильні спортивні традиції і буде зберігати їх наступні десятиліття. Дуже важливо, щоб у людей були хороші умови для заняття спортом. Коли півтора роки тому ми закрили на реконструкцію манеж і залучили компанію Sport life, більшість людей не вірила, що спорткомплекс колись відкриється. Але сьогодні ми бачимо, що місто Запоріжжя отримало одну з найбільших фітнес-арен в Україні, де люди — десятки тисяч запоріжців — можуть займатися різними видами спорту в європейських умовах. І в рідні стіни повернулися тисячі запоріжсталівців, які тепер будуть займатися в оновленому спортивному комплексі, — отметил Ростислав Шурма.

Заниматься в обновленном спортивном комплексе сотрудники комбината смогут и вне рамок спартакиады. Скидки на абонементы в «Sport Life» предусмотрены в социальном пакете запорожсталевцев.

После открытия спортивного сезона сотрудники смогли испытать обновленное спортивное пространство в соревнованиях. В первый день спартакиады прошли соревнования за звание лучшего в беге, прыжках в длину и армрестлинге.

Больше фотографий со спортивного события вы можете посмотреть в разделе «Фотогалерея» на нашем сайте.

Меню