Міжнародне визнання: Фонд Ріната Ахметова отримав престижну нагороду у Лондоні

Фонд Ріната Ахметова увійшов до переможців престижної європейської премії Digital Impact Awards. Вона затверджена галузевим виданням Communicate magazine для кращих робіт у галузі корпоративних цифрових комунікацій у Європі. Серед переможців минулих років – Vodafone, Adidas, Google, Pfizer, Unilever, Coca-Cola Foundation, Saints Foundation, Deutsche Bank та інші.

На церемонії нагородження у Лондоні проєкти Фонду Ріната Ахметова були відзначені одразу в п’яти номінаціях. Зокрема, «Боротьба з Covid-19 в Україні» завоював «золото» у категорії «Найкращі цифрові комунікації під час Covid-19».

– Коли Україна зіткнулася з пандемією коронавірусу, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. Він об’єднав сили Фонду та активів SCM, виділив близько 500 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом у рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні». У найкоротші терміни опорні лікарні по всій країні отримали 218 апаратів ШВЛ, понад 300 тисяч експрес-тестів, понад 200 тисяч засобів індивідуального захисту й витратних матеріалів, 159 кисневих концентраторів. Загалом допомогу Фонду отримали понад 500 медустанов у різних регіонах. Крім прямої допомоги лікарням, у рамках проєкту було запущено освітні та просвітницькі активності. Фонд Ріната Ахметова навчав українських учителів, які вперше зіткнулися з дистанційною освітою, роботі з онлайн-сервісами. А також допомагав українським лікарям з опорних державних лікарень ознайомитися з останніми методами лікування коронавірусу та нюансами роботи з новітніми моделями апаратів ШВЛ. Фонд успішно бореться з поширенням фейків та міфів про коронавірус, даючи можливість будь-якому жителю України поставити запитання у прямому ефірі найкращим лікарям країни. Наш величезний комунікаційний пласт роботи у боротьбі з COVID 19 в Україні не просто цінний, він визнаний кращим великою європейською премією! ‒ розповіла Ірина Блажан, головна директорка програм Фонду.

Освітній онлайн-серіал «Діджитал-фізра» Фонду Ріната Ахметова завоював одразу дві золоті нагороди в номінаціях:

«Найкращі цифрові комунікації в рамках комплексної кампанії»;

«Найкраще використання цифрових технологій у сфері спорту, подорожей, відпочинку та туризму».

Також серіал отримав два «срібла» у номінаціях «Найкраще використання цифрових технологій благодійними, громадськими та неприбутковими організаціями» та «Найкраще використання цифрових технологій у сфері освіти».

‒ Проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні» включав низку діджитал-кампаній, які допомогли українському суспільству впоратися з викликами, зумовленими пандемією. Найуспішнішим став онлайн-серіал «Діджитал-фізра», створений спільно з Міністерством цифрової трансформації України та ФК «Шахтар». Це унікальний для України курс дистанційних уроків фізичної культури. Щоб достукатися до сердець та розумів школярів, ми зробили справді дивовижний крок – запросили цілу «зіркову команду». Це зірки світового футболу Андрій П’ятов та Сергій Кривцов, а також популярні шоумени Олег Маслюк та Євген Янович. Упевнена, що таким складом не може похвалитися жоден інший мотиваційний проєкт. Футболісти показували дітям, як треба робити фізичні вправи, а коміки – як їх робити не треба, – пояснила Ірина Блажан.

Нагадаємо, що раніше Фонд Ріната Ахметова здобув перемогу одразу в двох номінаціях міжнародної премії IPRA Golden World Awards. Вона була заснована в 1990 році Міжнародною асоціацією паблік рілейшнз (IPRA) і оцінює кращі комунікаційні проєкти щодо рівня креативу, якості стратегії та досягнутих результатів. Створений Фондом освітній серіал «Діджитал-фізра» здобув перемогу в номінаціях  «Sport» і «NGO campaign».

На діджитал-майданчиках Фонду та національному телебаченні аудиторія серіалу становила понад 5 млн людей. А сумарна аудиторія, враховуючи користувачів платформи «Дія» та ротацію 20 національних каналів, становила не менше 26 млн осіб.

Усі серії серіалу «Діджітал-фізра» розміщені на сторінці Фонду Ріната Ахметова у Facebook та на YouTube-каналі.

Меню