«Запоріжсталь» підтримав екологічний проект дитячого будинку «Сонечко»

У дитячому будинку «Сонечко» стартувала екологічна акція «Подаруй дитині дерево» в рамках проекту «екомістечко». Запоріжсталь підтримав перший етап по висадці перших зелених насаджень.

40 кущів ялівцю – це початок великого екологічного проекту з озеленення дитячого майданчика. В майбутньому хвойні чагарники виростуть і стануть гарною зеленою огорожею в тіні якої діти зможуть відпочити.

Кошти на придбання кущів виділив комбінат, Який не перший рік допомагає будинку дитини «Сонечко» з його проектами по благоустрою території для дітей. Проект «Подаруй дитині дерево» завершальний етап будівництва дитячої інклюзивної майданчики, який почався роком раніше також за підтримки комбінату.

-У нас є чудовий інклюзивний майданчик, де хочеться не тільки відпочивати, але й пізнавати цей світ, а щоб зробити її ще більш цілісної, ми вирішили запустити такий екологічний проект. Діти нам самі підказали, що їм бракує живої зеленої огорожі, тому що паркан знаходиться в непривабливому стані. Сьогодні ми разом зі спонсорами та дітьми, висаджуємо ялівець, а через два місяці посадимо ще 21 сосну. І в результаті, у нас буде повноцінний хвойний лісок, – розповіла головний лікар будинку дитини Олена Лебедєва.

В майбутньому планується також висадити на майданчику сосни, дуби і берези. Стати учасником акції і допомогти дитячому будинку з придбанням дерев може кожен бажаючий: https://sonechko.zp.ua/podaruj-ditini-derevo/

Меню